Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért csak ilyen rövid ideig...

Miért csak ilyen rövid ideig vannak a limitált kaják, piák?

Figyelt kérdés
mire megszeretek valamit ami limitált elfogy és nem árulják többet :/
2013. jún. 27. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert limitált, ergo van belőle x darab, ha elfogy, nincs több. Ha népszerű, akkor nyilván gyorsabban elfogy.

?

2013. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen értem a lényegét. csak azt nem érte hogy miért nincs statisztika... mert pl télen majdnem mindenkinél szilvás Nestea van, tehát ezek szerint fogy, akkor miért nincs most is?
2013. jún. 27. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A cégnek biztos van statisztikája. És gondolom ezeknél pont az hozza a vásárlóerőt, hogy az emberek a limitált kiadás miatt abban a bizonyos időszakban jobban vásárolják, gondolván, hogy ez most egy kiváló alkalom, utolsó lehetőség, egy darabig nem lesz kapható stb. Ez marketing. Valószínűleg ha egész évben lenne, akkor már nem lenne annyira érdekes, és a cégnek sem érné meg a költséget.
2013. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, pl a limitált Milkás csokikkal. Vannak egy pár hétig, aztán meg megint a megszokott ízek, mogyorós, mazsolás, fehér csoki... Pedig ha a limitált állandó lenne, tuti többet vennék, mint az alap ízeket.
2013. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!