Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan egyek meg 10 hamburgert...

Hogyan egyek meg 10 hamburgert rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokat tudok enni de attól félek egy budapesti étterem ajánalat kifog rajtam, pedig szeretném teljesíteni. 10 hamburgert, némi sültkrumplit kellene 40 perc alatt megegyek. Ha sikerül, ingyen volt.

Mi a jó módszer? Mennyit koplaljak előtte?


Köszönöm a segítségetek! :)


2013. ápr. 22. 15:32
 1/8 anonim válasza:
100%
én úgy hallottam,hogy ne koplalj előtte. attól összeszűkül a gyomrod.
2013. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bár ennek nem sok értelme van, mármint megenni 40 perc alatt ennyi kaját, még ha ingyen is van, de előtte nem koplalni, hanem kitágítani kell a gyomrod, az előtte lévő napokban ami sokba kerül, tehát többet költesz rá előtte, mint amit "ingyen" fogsz kapni, már ha meg tudod enni 40 perc alatt.


Ebben a dologban egy ember jár jól. Az hamburger étterem tulajdonosa.

2013. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
érdekes:) szerintem ne koplalj, csak ne egyél, én ha nagyon éhes vagyok, nem tudok sokat enni. egyél többet az előtte való napokban, és igyál sok vizet a hambikra. van egy-két ilyen videó YT-on, hambi evő verseny, stb., keress rá, hátha el lesel valamit:) sok sikert, majd írd meg.
2013. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van. Minél többet koplalsz, annál jobban összeszűkül a gyomrod, így csak kevesebbet tudsz majd enni. Tágítanod kell, tehát sokat enni előző napokon is.


Amúgy szerintem is értelmetlen, hamburgrből max. 1 esik jól, az sem túl sűrűn, inkább eszek egyet 2 havonta 600-900 ft-ért, mint 10-et, ha egyszer hánynék tőle, hiába van ingyen...

2013. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne tedd, még bajod is lehet belőle.
2013. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző 2 napban egyél, igyál jó sokat.

Aznap meg szinte semmit.

Közvetlenül előtte egy órával egyél egy kicsit, ne érje a gyomrodat váratlanul a sok kaja, mert akkor begörcsöl.

Ha meg elkezded enni a hambikat, ess neki, mint az állat.

Nyomjad befele, ahogy bírod.

Ha húzod az időt, kevesebbet tudsz enni.

2013. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan! :) :D XD
2013. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

40 perc pont elég volt én voltam.

a 8. Megatál királya. Elötte reggeliztem csak. Miután megettem feszített nagyon!!

2015. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!