Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Beteg lennék miért eszek...

Beteg lennék miért eszek ilyen sokat? Lejjebb, hogy mit ettem (? )

Figyelt kérdés

fagyi,alma,borsófőzelék,3 sajtos sonkás paprikás kifli, cappuchino, 1 puding,1 túródesszert,1 túrósszelet,1 müzliszelet,1 csokiszerűség

Ez normális?:( Fogynom kellene..


2013. jún. 21. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van gond hogy mennyi mindent ettél meg hanem hogy miket. Mert ezekkel nem lehet fogyni. Most edzés mellé én is sokat eszek de próbálom kerülni a telített zsírokat és cukrokat így nem zsírban rakódik le a sok kaja.
2013. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de csak ezek vannak itthon:( nem értem mibe fájna müzliszelet helyett egy alma a szüleimnek..
2013. jún. 21. 18:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Mibe fájna nekik 1 müzli helyett almát venni? Ott van hogy ettél 1 almát meg müzliszeletet is, akkor hol itt a baj? Minek etted meg? Bár azzal a kettővel szerintem még nincs akkora baj mint a csokival meg a túródesszertel.
2013. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezekkel sem fogyni, sem jóllakni nem lehet. Semmi értelme, ha csak kilószám tömöd magadba a szemetet. Csak egyre kövérebb leszel és egyre éhesebb.
2013. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ennyit ettél, ha semmi olyat nem eszel, amitől jól is laknál. El fogsz csak hízni és mégcsak jól sem laksz vele.
2013. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az alma vettem magamnak,de az én pénzem is véges és a diákmunka sem ennyire egyszerű,hogy eltratsam magam..nekem nem kell édesség de mi a szart csináljak ha csak ez van? kenyér,pudingok,édesség ez helyett én kérnék gyümit,zöldséget de nem kapok MERT MI nem tehetjük meg és túl drága..??? MIVAN? a puding nem drága?
2013. jún. 21. 18:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tényleg elég furcsa mert a müzliszelet stb még drágább mint a gyümölcsök és a rendes kaja. Azért húsokat sem ártana enned mert úgy látom az teljesen hiányzik a felsoroltakból.

2013. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen én sem értem,sokkal drágábbak ezek ezt miért ne látják?nincs valami ötletetek hogy lehetne meggyőzni őket? azzal,h árt az egészségemnek sehogy,mert ha drogozok az sem érdekli őket..
2013. jún. 21. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, tudod az a helyzet, hogy a zöldségek és a gyümölcs sokkal-sokkal drágább, mint a puding meg a többi szemét. Majd ha már magadnak és a családodnak vásárolsz, tapasztalod.
2013. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy :S Sajnos ötletem nincs mivel lehetne meggyőzni a szüleidet mert fogalmam sincs milyen emberek és mi az ami hat rájuk. Talán próbáld meg bemutatni nekik hogy olcsóbb amit te szeretnél. Hány éves vagy amúgy? Akár ha tudsz főzni akkor kicsit jobb helyzetben vagy mert akkor hátha jobban tudsz normális kajákat készíteni. Talán akkor rád bízzák a hozzávalók beszerzését is ha te főzöl.
2013. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!