Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tarkómra vagy egy kicsit...

A tarkómra vagy egy kicsit lejjebb szeretnék egy tetoválást, ötletekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Az alap ötlet megvan: egy bika nem túl részletesen és köré egy kis nonfiguratív. Van esetleg ilyen valakinek? Képet linket küldenétek?
2009. júl. 6. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
írasd oda, hogy hülye vagyok, üssetek! :DD
2009. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves Értelmes válaszoló. Ha kicsit tovább olvasod, rájössz, hogy az alapgondolat megvan. Örülnék neki, hogy ha nincs használható véleményed, akkor megtartanád magadnak. Előre is köszönöm.
2009. júl. 6. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyit mondanék, hogy szerintem semmiképp se már létező képet tetováltass magadra. Az nem lesz személyes. Magyarázd el az ötletedet a tetoválónak, esetleg egy rajzolni tudó ismerőssel nagyjából vázoltasd fel. A tetováló majd átrajzolja neked.
2009. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan le akarom másolni más ötletét, csak ihletet akarok meriteni.
2009. júl. 6. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem azt meg fogod bánni. én egy pillangót tetováltattam a lapockámra, ahol azért annyira nem is látszik,mint mondjuk a nyakon, de azt is megbántam. :( szerintem nyakon a neved (ha érdekes, különleges) vagy egy jel, vagy egy betű, vagy éppen amit te is mondtál, valami nonfiguratív... egyébként ott nekem is tetszik!
2009. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem értem. Mostanában, bárki, bármilyen tetkót akar, és kér ötleteket, mindig azt írja neki mindenki, hogy ne csináltass, átlagos, nem szép, ott nem jó. Mégis rengeteg embernek van.
2009. júl. 7. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom a lázadós korszakodat éled, azért gondolkozol így...
2009. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem élem a lázadós korszakomat, az már jóval több mint 10 éve volt. JELENLEG CSALÁD ANYA VAGYOK. Nem értem igazából hogy miben követtem el akkor hibát, hogy megkérdeztem hol találok ilyen képeket!? Egyenlőre csak leszóltatok, hogy nem egyedi, meg megbánom, meg stb. Miért? Elárulná valaki.
2009. júl. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!