Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 5000 FT-om van ki tudja...

5000 FT-om van ki tudja meddig. (Minimum két hétig) Ebből hogyan tudnék jól gazdálkodni? A kis diákmunkával keresett pénzem 10-én jön.

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 21:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A szüleim is hasonlóan kellemetlen anyagi helyzetben vannak így nem tudok tőlük kérni pénzt.

Nagyon sok jó ötletet kaptam, és felmértem itthon a kis készletemet.

Van 2 kiló rizsem, 2 kiló lisztem, fűszerek, leveskocka, 1 kis zacskó tészta, kb 3 marék tarhonya, a fagyasztóban pedig egy darab sertéshús, 2 db tojás, 1 doboz tejföl

2013. jún. 21. 00:39
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi mindened van, akkor már nem lehet gond.

Én biztosan vennék 1 kg sertésmáj cca 600.- Ft, ha csirkemáj kb.800.-/kg. Egy egész kilóból kb. 4x tudsz sütni-főzni. Rántva, reszteltnek, vagy natúr sütve + mártással nyakonöntve (=fokhagymás tejfölös, gombás, sajtos stb.) és hozzá főtt rizst köretnek.

Vegyél még krumplit és vöröshagymát is, mert akkor a paprikás krumpli, a krumplis tarhonya, de pl. egy adag fincsi zöldséges tésztaleves, vagy hamis-gulyás-leves, hasonló is lehet azokkal.


CSAK CETLIVEL MENJ A BOLTBA VÁSÁROLNI, ÉS CSAK AZT VEDD MEG, AMIT A CETLIRE FELÍRTÁL. Biztosan elég lesz a pénzed.

2013. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!