Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha kippatogtatom a kukoricát,...

Ha kippatogtatom a kukoricát, és egy része nem pattog ki, hanem megmarad olyan pici magba akkor még azt kilehet pattogtatni valahogy?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 16:07
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
69%
Csak be kell tenni még egyszer a mikróba.
2013. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
ki_lehet
2013. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mibe tegyem be?
2013. jún. 8. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hogyan pattogtatod ki?
2013. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mr.Cs válasza:
76%
Persze hogy ki lehet egyszerűen visszarakod a csomagolásába! Annyira visszazárod hogy ne hulljon ki belőle és ismét bekapscolod. Ennyi! Jó étvágyat! :) :D
2013. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Puliszkas válasza:
77%
Én simán kidobom,de az anyukám összegyűjti egy tálkába,és amikor már van egy popcorn adagnyi becsavarja egy használt popcornos zacskóba és ugyanúgy kipattogtatja a mikróban.Az unokák jobban szeretik ezt a maradék pattogtatást,azt mondják még jobb a z íze.
2013. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
22%
én úgy tudom hogy nem lehet mert már nem marad benne víz...
2013. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Berti_92 válasza:
Próbáltam, de ha már egyszer felforrósodott és 'majdnem' kipattogott, és utána visszahűl a hőmérséklete, egy adagnak mondjuk a 20%-as pattog ki, a nagyja egyszerűen megég, elszenesedik a következő melegítésnél, legyen szó akár mikróról, akár más melegítésről. Ugyanis elveszti a nedvességét (a magban levő olaj, víz és ezek ugye kijöttek az első melegítésnél). :/
2013. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!