Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A férjem kiakadt rám mint a...

A férjem kiakadt rám mint a taxi óra. Utána járnék, igaza van-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Bedöglött a gáztűzhelyünk.Javíthatatlan ezét kuka.Felvetettem a dolgot,mi lenne ha villanytűzhelyet vennénk?!(szabadon állót)Erre kiakadt,hogy mit gondolok én??!!mennyit fog az fogyasztani?!ki fogja azt a villany számlát kifizetni?!

Ezért kérdezném én tőletek:tényleg többe jön ki egy villanytűzhely fogyasztása mint a palackos gázosé?mindennapi használatban lenne a főző része.a sütője max hetente 1-2 alkalommal menne.nem három fogásos kajákat főzök mindennap,de tea-leves-főétel minden nap van,szóval ennyi használatnál mégis mennyit fogyasztana árban?sokkal többe kerülne a villanyos főzés mint a gázos?Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. jún. 2. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Jó kérdés...azt kéne tudni hogy egy palack mennyibe kerül és hogy az meddig elég.Megvan ám mindkettőnek az előnye.

Nekem villany van,kerámialapos.Napi szinten főzök és sütni is nagyon sokat szoktam,volt hogy napi szinten sütöttem.A villanyszámla 13000ft,de ebben benne van minden...a mosógép,bojler,tv,számítógép és minden ami villany(a tűzhely használata is).Nem tudom evvel segítettem-e.

2013. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Többe kerül az elektromos.

Nem tudom hogy mennyivel, lehet hogy nem sokkal, de biztos, hogy többe.

Egyedül sütőből éri meg elektromosat venni, azt is többet fogyaszt, viszont szebben süt, mint a gázos.

2013. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
...mondjuk olyan nagy "kiakadást" nem ér a dolog, mert nem olyan brutálisan drága.
2013. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
5800 forint itt egy gázpalack csere és az utóbbi időben egy hónapot húzott ki. nekünk a villanyszámla 5-6 ezer forint.ebben van a mosógép,tv,laptop,világítás és a mosogatógép.
2013. jún. 2. 14:39
 5/19 A kérdező kommentje:
Jaj,nem tudom mi tévő legyek.győzködjem-e tovább vagy hagyjam rá és vegyünk megint gázosat.de őszintén szólva nagyon félek most már a gázostól mert most is nagy szerencsénk volt,hogy nem robbant fel az egész ház.ugyanis raktam fel tea vizet és elkezdett ömleni a sütőből a gáz.de viszont azt sem akarom,hogy nagyon megugorjon a rezsi,mert ugye akkor jön az,hogy "én megmondtam" a másik meg,hogy egyedül keres,én itthon vagyok a gyerekkel.szóval nem tudom mit csináljak.ha 1-2 ezerrel jönne ki többre mit a gázos fogyasztás akkor nem lenne nagy gond, de ha 5-6 ezerrel...na az már tényleg nagyobb fogyasztás.amúgy azért vagyok ilyen határozatlan,mert mikor mondta,hogy mégis ki fogja azt a számlát kifizetni,akkor én arra gondoltam,hogy "egy hónapban megeszik 10 ezret,vagy mi?!"ugye nem eszik annyit???
2013. jún. 2. 14:47
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A gázt én sem szeretem,bármikor megtörténhet a baj,persze ritka de akkor sem megbízható.Ez egyéni vélemény. Szerintem olyan 5 ezer körül mozoghat a villany amit "megeszik".
2013. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát igen.Nagyon megijedtem én is,egyből ugrasztottam páromat az ágyból,hogy kösse le a palackról mert felrobbanunk.Hiába zártam el a palackot,csak ömlött a gáz,szóval a reduktor is tönkrement.az 5 ezres fogyasztás tökéletes lenne,hiszen a gázpalack 5800 forint.de még ha 1-2 ezerrel több még az sem gond.köszönöm a válaszokat!

jaj még egy kérdésem lenne.semennyire nem értek ehez és azt sem tudom,hogyan kap áramot a tűzhely.be kell dugni a konnektorba a tűzhelyet??vagy rá kell kötni a hálózatra?

(most biztos sokan nevettek,de tényleg nem tudom,hogy működik ez :D )

2013. jún. 2. 15:38
 8/19 A kérdező kommentje:

na jó úgy látom megjelentek akik csoportban pontozzák lefele a válaszokat.kedves válaszolok mindenkinek nyomtam a zöld kezet,de az unatkozó egyedek lepontoznak titeket!

lepontozók!menjetek máshova szórakozni!úgy látom értelmesebb dolgotok nincs :/

2013. jún. 2. 15:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez kimondotta gazdaságos, de...

[link]

2013. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
fix vezetékkel szerelő beköti a falba
2013. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!