Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha valaki...

Szerintetek az baj ha valaki megiszik hetente 0,5 L energiaitalt?

Figyelt kérdés

Kor:15

Nem:férfi

Bajom:semmi,semmi jele ennek a "káros szenvedélynek"


2013. máj. 13. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj! Bár ez a mennyiség lehetne mondjuk 2 hetente vagy 1 hónapban 1x-r.
2013. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem mondanám bajnak,de semmiképp nem használ.

a vesék,és a máj nem örül neki de birják,egy darabig,ilyen ütemben sokáig.

de inkább akkor igyad ha tényleg szükséges.

2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hetente fél liter energiaital szenvedély? A kóros energiaital függők naponta 2-3 üvegnyit legurítanak, nekik már jelentkezhetnek egy idő után szívritmuszavarok, keringési problémák, rosszabb esetben infarktus. De a te esetedben nem lesz ilyen, ez még nem a hardcore szint, és van egy olyan sejtésem, hogy ezt te csak menőzésből írtad ki :)
2013. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz bajod. Az energiaitalfüggés, mint napi 2-3 doboz meg jó vicc, 4 éven át ennyit ittam, semmi bajom nem volt és az egyetemi atlétikacsapatban voltam középtávfutó :)
2013. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem "menőzés" inkább csak érdekel mert azt pl tudom hogy a cigi az káros nem is picit... Meg tanárok annyi hülyeséget tukmáltak még régebben a fejembe... azért mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 17. 19:52
 6/7 anonim válasza:
Én másfél litert is megiszom de semmi bajom
2013. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én naponta iszok meg egy dobozt(250ml) és semmi bajom :) Ha 0,5l edrinket iszol hetente,az olyan mintha 2-3 kávét innál meg.:)
2013. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!