Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért baj ha energiaitalt iszok?

Miért baj ha energiaitalt iszok?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, és anyukám szinte tiltja hogy energiaitalt igyak. Amikor együtt vagyunk valahol, és ő issza, akkor nagyon ritkán ad egy kortyot, ha 10 percen keresztül könyörgök neki. Nem az a probléma hogy este zavarnám őket, mert ugyanúgy elalszok tőle, csak kicsit később, nem beszélek tőle többet, és amúgy is egész nap szinte egyedül vagyok. Van valami káros hatása? Szeretnék inni, a tanuláshoz, meg blogot írok, és ha fel vagyok kicsit pörögve akkor jobban megy. De mi bajom lehet tőle? Max. hetente 1x innék, de szerintem még annyi se... eddig egy évben áltag 1-2 dobozzal ittam meg a haverjaimmal..
2013. ápr. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kell a pörgés a koffeintől, akkor kávézz. Az energia italokba a koffein mellett beleraknak mindenféle cuccot... Persze ha heti egyszer megiszol egyet nem lesz látványos romlás az egészségedben, de akkor se nagyon ajánlott
2013. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Sok minden van benne a koffeinről nem is beszélve, ez is ugyan olyan mint más drog.

Rászoksz a koffeinre és kell majd a szervezetednek.

Meg az már más más márkától számít hogy miket raknak bele.

Cukros, meg minden cuccal teli van ami káros a szervezetnek.


És még van valami de ez személytől függ, lehet hogy fog vérezni tőle az orrod, fejed nagyon fog fájni. A lényeg hogy felmegy a vérnyomásod tőle a koffein miatt mivel értágító hatása van de ezt te is tudod.

Remélem segítettem 14/F

2013. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát kávézni nem hiszem hogy fogok, mert utálom a kávét... egy korty nem megy le belőle a kortyomon, na meg azt se engedi (már kérdeztem)
2013. ápr. 24. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor pótold a koffeint teával. Azt biztos szereted. Bár nem értem ezt a nagy tiltást. Egy kettőtől nem lesz semmi bajod, csak aztán nehogy átess a ló túl oldalára, mint én. Volt egy nyár, amikor napi 5-6ot ittam. Ezt volt két éve, azóta rá se bírok nézni és talán két dobozzal, ha ittam. :D
2013. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!