Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet kapni banános pudingport?

Lehet kapni banános pudingport?

Figyelt kérdés
Végignéztem a Dr.Oetker termékeit és nincs,de málnás sem.Epreset tudtam szerezni de azt is nehezen.Kár hogy ezek a pudingok eltűntek.Vagy van olyan cég aki még gyárt banános vagy málnás pudingot?
2009. szept. 25. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2-3 hete láttam a Tescoban banánosat, de már nem tudom, milyen márkájú volt.
2009. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesco a márkája annak amit az előző válaszoló írt. Én imádok mindent ami bánán ízű, és pudingporban eddig csak tescos márkájúval találkoztam. De ne legyen rossz előítéleted, nagyon nagyon finom!!
2009. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg tescós, és isteni pudingot lehet főzni belőle.
2009. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a tescósból van málnás meg egy csomó más klassz íz is.
2009. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.Nálunk is októberben nyílik a Tesco.Annyira nem favorizálom a tescos termékeket de mindenképp fogok venni.Szerencsére most van Dr Oetkeres pudingom eper ízben.
2009. szept. 25. 18:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segítettetek.
2009. szept. 25. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen banánosat akarsz,akkor főzz meg egy síma,vamiliás puddingot,és még melegen keverj bele összeturmixolt banánt.Tökéletes lesz.
2009. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Meg fogom próbálni csak most nincs itthon banán majd kell vennem.
2009. szept. 25. 19:21
 9/10 anonim válasza:
Igaz régi a kérdés,de valakinek talán hasznos lesz a válaszom.Én is kerestem több helyen nálunk banános pudingport,de nem lehet kapni már a Tescóban sem!Viszont olyan helyen dolgozom,ahol vannak szlovákiai kollegáim és velük hozattam,mert náluk lehet kapni rendes Oetkeres gyártmányút,tehát nem valami gagyi.Szóval,ha valakinek van lehetősége,Szlovákiában vásárolni,vagy onnan hozatni,megteheti.
2012. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Horvátországban láttam, de most már Szfváron is lehet kapni a tescoban dr.oetker banánízű eredeti pudingport.
2012. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!