Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mester kiadótól megjött az...

Mester kiadótól megjött az első receptkártya csomag, ajándékkal, most hogy kell fizetni?

Figyelt kérdés
Futár hozta, édesanyám vette át, azt mondta nem kellett fizetni csak aláírta, hogy átvette. A csomagban minden benne volt és plussz egy csekk, gondolom azt kell befizetni, de én a következő csomagot már nem szeretném, most ilyenkor mi a teendő. Egyátalán miért adták így oda, mi lenne ha be sem fizetném?
2009. szept. 21. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A csekket fizesd be,ha szeretnéd megtartani a csomagot,és MÉG MA írj nekik emilt,hogy a következő szállítmányra már nem tartasz igényt,ne küldjék!

Én is nemrég szabadultam meg tőlük... :S

Ha nem fizeted ki,egy darabig még küldözgetik majd a csekket aztán átadják egy végrehajtó cégnek,majd azok küldözgetnek csekket,nem tudom meddig,én a második végrehajtósat már befizettem :)

2009. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt írják is, hogy így kell fizetni! Nem muszáj írnod, fel is hívhatod őket telefonon is, majd kérdezni fogják az ügyfélszámodat. Utána nem küldenek többet. Amúgy szerintem tök jók azok a kártyák! :)
2009. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ugy jàrtam ahogy az elsö irtA:(

Nekem egy ajàndék turmixgépet adtak,azzal kecsegtettek,be is döglött 2. hasznàlat utàn...

2009. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi és azt nem tudjátok, hogy milyen címen lehet lemondani?
2009. szept. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!