Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A natúr zabpelyhet lehet...

A natúr zabpelyhet lehet magába enni?

Figyelt kérdés
bele egy tál vízbe és hamhamham
2013. márc. 19. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbirod ugy enni,lehet,de sokkal finomabb tejjel,joghurttal,en sargarepa levesbe teszem.
2013. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
levesbe fúj xd
2013. márc. 19. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudod milyen leves,mert olyat biztos nem ettel,nem kell lefujjozni.Aki nalam megkostolta,mindenki tovabb csinalja,ez Osztrak recept.
2013. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Figyelj! Lehetni lehet. Ha valaki mákostésztát eszik gulyáslevessel és össze is keveri, hát egészségére, nem? :D Ha megeszed és jól esik hajrá :D

De próbáld ki joghurttal, mézzel, narancslével és rakj még bele aszalt gyümölcsöket :)

2013. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Es megis mit gondoltal ha vizbe teszed akkor nem fuj?Te meg sem erdemled hogy irjanak.
2013. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó levesben, de vízben főzve is, csak valamivel ízesíteni kell, sőt elnyomni a szerintem nem jó ízét.


Simán vízben elég vad gondolat, én személy szerint meg nem tudnám enni. Node a ciberénél valami ízesített vízbe rakták a kenyeret, azt is sok ember szerette, én pedig borzadva néztem rá. Mások pedig a mustárt nem eszik magában, pedig az nekem még viszonylag laktató is, nemcsak finom :D Nem vagyunk egyformák és ez jó.

2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én csóró vagyok szóval maradok a vízbe zab receptnél
2013. márc. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!