Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban zabpelyhet venni?

Figyelt kérdés
Online rendelés is jöhet. Lehetőleg kilós kiszerelésben, mert eddig mindig félkilósban láttam. Olyan 500-600 között vettem eddig a félkilót, de nem győzöm, így kéne nagyobb, olcsóbban. Fogyózom, az edzőm tanácsára eszek minden reggel, és néha este is zabpelyhet tejjel, de mivel kicsit mindig éhes maradok tőle, ezért többet eszem belőle (elvileg lehet), és így gyorsabban fogy. Ti hol szoktátok venni?
2012. szept. 18. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

aldiban múltkor a fél kilós 130 Ft volt azt hiszem

tescoban én kb 300 ft-ért vettem

2012. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán bioboltokban találsz, de ez csak tipp. Én a Sparban szoktam venni, úgy emlékszem, 200 körül van a fél kilós, de inkább akkor szoktam megvenni, amikor akciós.
2012. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvettem az Aldiban, 200 Ft volt fél kiló. Mindenképp olcsóbb így már. Köszönöm szépen a tippeket! :-))
2012. szept. 20. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!