Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Figyeled a minőséget, amikor...

Figyeled a minőséget, amikor chipset veszel? Melyik a kevenc márkád? Miért azt vásárolod?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok szakbarbár, de orvosként elszomorodom már a kérdés elején. Táplálkozásélettani szempontból a chips bolti változata semmiképpen nem nevezhető minőséginek. Cak káros és még károsabb van.

A burgonya zöldség, azzal semmi baj sincs. Sőt, a nálunk honos vitaminforrások közül az egyetlen, amelyben még a tél végén is van C vitamin.

De a sütőolaj, extrém mennyiségű só, az egyéb adalékanyagok nem csak feleslegesek, de rendkívül károsak is. Nem azt mondom, hogy teljesen zárjuk ki az életünkből, de éves színten néhány adag bőven elegendő.

Javaslom megfontolásra a drága és rossz kaja, kontra minőségi élet kérdését!

2013. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok nagy chips-es,de a Lay's ritka nagy szar
2013. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

Inkább az ízesítést figyelem.

Szeretem a Lay's füstölt sajtos-borsos változatát, és a Chio Exxtrém Tejszínes-mediterrán fűszerest(ez vastag fajta).

Amúgy meg nagy klasszikus a Chio hagymás-tejfölös. :)


Tudom, hogy szenny kaja, de nem főétkezés helyett, hanem amellett eszem, és az én taktikám, hogy azt kell enni, amit megkíván az ember... Okos keretek között szerintem bőven belefér a chips havi 2-3 alkalommal.

2013. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!