Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Figyeled a minőséget, amikor...

Figyeled a minőséget, amikor chipset veszel? Melyik a kevenc márkád? Miért azt vásárolod?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Lay's Strong Chili&Lime, én csak ezt az egyet eszem meg (ezt is csak ritkán, utazás közben, mert különben paleós vagyok)
2013. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Biztosan nem erre a válaszra számítasz, de én figyelem, s ezrét nem veszek burgonyából készült olajban sült lapkákat.
2013. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem figyelem, mert a chips nem minőségi kaja, hanem szemét, ergo nem is vásárolok ilyet terméket.
2013. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Nagy márkákat már rég nem vettem. Rettentően drágák, a zacskó fele levegő, és annyira nem is jók.


Régen, amíg volt Plus addig a PLUS sajátmárkás tejföl+hagyma ízesítését vettem.


Utána rászoktam a Spar sajátmárkás sós chipsére, de az is kezdett drágulni és felére fogyott a zacskó. (250 grammról most 125 vagy 150 grammos. )


Most a tescoban szoktam venni szintén saját márkás, 200 vagy 250 grammos, és 350-390 között mozog az ára. Szintén hagyma-tejföl.


Illetve finom még a lidl saját márkás chipse, ebben van hullámos is, ami még jobb szerintem. Vastagabb.


Minden esetben igazi burgonyachipsről beszéltem, a "pille" chips annyira nem jó.


Amúgy én ezekből jellemzően chipsestojást szoktam sütni. Elsőre gusztustalannak hangzik, de egyszer érdemes kipróbálni. A felvert tojásba belekevered a félig törött chipset, és kicsit hagyod állni, hogy megszívja magát. Utána kisütöd mint egy rántottát. Ehhez a legjobb a hagymás jellegű íz.

2013. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Én sem veszek, mert nincs ezeken mit figyelni...szemét , ételnek nem nevezhető valami. Ha annyira vágyom egy kis bűnözésre, sütök krumplit...
2013. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 schocko ***** válasza:
44%
Nem figyelem a minőséget, úgyis kaka lesz belőle...a legocsóbb paprikás pennyset veszem, 0.75 cent (220 Ft) 200g...
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Mindig a tesco sajátmárkás,155 Ft-os chipsét veszem,ami egy pom-bar utánzat. Háromféle ízben van.

Emellett a tescós pufi kukoricát,ami 65 Ft. Ez is háromféle ízben van,és elég sok van benne.

2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Pringels(lehet helytelenül irom)ami ilyen.rudba van benne.Abbol a hagymas tejfölös.3 frank.Lidl-ben a maci alaku ketchup izesitésü 1 frank.Meg van erre Zweifel márkáju chips.Na az igazán.finom.
2013. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
3. válaszoló vagyok. Az meg, hogy a válaszom hasznossága 0%-on áll, ékes bizonyítéka annak, hogy az emberek fogyatékosok; bezabálnak minden sz*rt, aztán meg sírnak, hogy "jáj, há' úgy meghíztam, pedig alig eszem" stb. Meg is érdemlitek. Tömjétek csak magatokba. Aztán jöhet a rinya, mi szeretünk nevetni.
2013. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha burgonyából készült chipset vágyom enni, akkor egészen csekély erőfeszítéssel, még csekélyebbzsiradékban magam készítem el. A gyári zacskóban lévő krumpli kilós ára sokszorosan meghaladja a saját készítésüt.
2013. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!