Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gastroyalról mi a tapasztalato...

Gastroyalról mi a tapasztalatotok? Az ételek mennyiségét kielégítőnek találjátok? Illetve minőségét? Esetleg FoodCarról?

Figyelt kérdés
Tegnap meg ma is rendeltünk Gastroyalt,már fél hét fele csöngettek hogy itt a kaja.., hát nekem még csak elég volt a főétel, a párom (aki azért nem 100 kg), megjegyezte, hogy azért ez nem éppen jó adag.) Mondtam neki, hogy persze, azért hogy még rendeljél levest is. Ezek után lehet, hogy maradunk majd a FoodCarnál, mert ott van olcsóbbért leves-második menü.

2013. jan. 22. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb es gazdaságosabb lenne ha főznel. Az etelszallito cegek a hibatalos, napi ajanlott mennyiseget adjak egy adagba, az egy atlagos embernek keves. Mellesleg a kategória se jó.
2013. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb és gazdaságosabb lenne ha főznék? Nyilván ha főzni szeretnék, akkor nem rendelnék!!! Mindjárt szülök, ezért döntöttem, hogy pár hétig ez egyszerűbb nekünk, persze még fel tudnám emelni a fakanalat is, de mivel korábban már rendeltem menüt a Food Cartól-és az bevált-ezért kipróbáltam a Gastroyalt is kiváncsiságból. Csak véleményekre vagyok kiváncsi, nem arra, hogy mi lenne nekünk a jobb!!!
2013. jan. 22. 08:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért reggelit meg vacsorát még a boltból veszünk!
2013. jan. 22. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Jaj hat nem kell ennyire felhaborodni, ha ennyire ideges vagy, hogy lesz türelmet a gyerekhez? ....Nézz körül hogy a környéket ezen van e étterem vagy étkezde, ahol szinten van napi menü szállítás. Ott általában picit többet adnak.
2013. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miért talán azt szeretted volna hogy felháborodjak? Ezek szerint te is látsz valami provokálót a válaszodban:)

Nem hiszem, hogy annak van köze a gyerekhez, meg a türelemhez, hogy leírom a véleményem arról, hogy nem a feltett kérdésre válaszoltál. De beszúrom mégegyszer:

"Gastroyalról mi a tapasztalatotok? Az ételek mennyiségét kielégítőnek találjátok? Illetve minőségét? Esetleg FoodCarról?" Erre neked az a válaszod volt, hogy egyszerűbb lenne és gazdaságosabb főzni. Jó elfogadom, akkor ez is egy válasz, de előbbre nem jutottam a kérdés szempontjából. Ennyi. A türelem meg nem itt kezdődik.

2013. jan. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!