Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom bolti csibefasírt?

Finom bolti csibefasírt?

Figyelt kérdés
Szoktam fasírozottat csinálni, de ráéheztem egy kis boltira, olyanra amit gyerekkoromban ettem, kb 15-20 éve, lapos korong alakú volt. Melyik márkát ajánlanátok?
2013. márc. 1. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
ha tudnád hogy miböl és hogyan készül az életben nem ennél többet csak jelzem..
2013. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Semelyiket.
2013. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az írjon aki képes a kérdésre is válaszolni! Köszönöm!
2013. márc. 1. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Ripp-roppra gondolsz ? kb. 16 éve én is nagyon szerettem.

A mai viszont mát biztos elég gáz..

2013. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én Bábolnát próbáltam kollégista koromban, de köze se volt ahhoz, amire emlékeztem. Ki fogom próbálni a ripp-roppot láttam a sparban!
2013. márc. 1. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Majd leírom milyen volt! :)
2013. márc. 1. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Coopban szoktunk kifogni egész jókat.
2013. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megköszönöm ha leírod milyen volt, mert a régi ripp-roppot szerettem én is nagyon, és vadásztam is már, de még nem sikerült még csak hasonlót sem találnom.
2013. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos régi ripp-ropp sztem már nem létezik. Emlékszem, mindig az vittem szendvicsnek szerdánként suliban. :)


Nekem is hiányzik nagyon az íze.

2013. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Tescoban kapható Pancsi fantázianevű pipifasírt kísértetiesen emlékeztet a régi idők csibefasírtjára, amióta kóstoltam, mindig veszek belőle, egy vacsorát le lehet vele tudni. Ugyanennek a fantázianevű csoportnak van sonkás sajtos pipifasírtja is, az is igen jó ízű. Nincs mellékíze, erős fűszerezése, amitől más ízt már nem is érezni. Akcióban az lső kg-ja 500, a másiké 700 Ft szokott lenni, kóstoljátok meg.
2013. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!