Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vettetek már az Ázsia centerbe...

Vettetek már az Ázsia centerben olivaoloajat, nutellát esteleg hajfestéket? Ugyanaz mint a bolti? Miért oylan olcsó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajfestéket vettem, az uo. jó, mint pl. ha a DM-ben venném. Amúgy a Nutella meg ugyanannyiba kerül az Ázsia Centerben, mint pl. németországban ha akcióban adják. Szóval, nem hinném, hogy kamu....
2013. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nutellát és Bertolli oliva olajat vettem : A nuttellának nuttella íze an az oliva olaj is jó :Nekem még nem volt gondom az ott vásárolt élelmiszerrel . Bár én minden alaposan megnézek.. Ha ilyen vásárolsz akkor mindig nézd át a címkét szav időt és a gyártás helyét : A nuttella amit vettem Német cimkével van ellátva gyártása /FERREÓ Frankfurt / Az oliva olajon pedig olasz címke van a hátulján is / Persze címkézni bármilyen nyelven lehet : Azért ilyen olcsó mert ők valami miatt a vámot vagy adót másképp fizetik .. Mosóport viszont nem ott veszem mert nagyon sok ismerősőm lengyel címkével ellátott mosóport vett 10 -13 kg kiszerelésbenAriel és Persil néven és isszonyat büdüs volt : Valami nem stimmelt vele : Olyan ismerősöm is van aki évek óta felturja az egész üzletet és csak német zárjegyes címkés Arielt veszi meg . na ezek jók csak sajna már ritkán találni ilyet.. Probáld amiket kinéztél és utána eltudod dönteni ,hogy neked ezek dolog amiket kinéztél mennyire válnak be ..
2013. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Azért ilyen olcsó mert ők valami miatt a vámot vagy adót másképp fizetik .." - azaz sehogy! :)
2013. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetro ***** válasza:
Én kapszulás kávét szoktam venni rendszeresen ott. 25%-kal olcsóbb az átlagos árnál. A termék pontosan ugyanaz.
2013. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adnak számlát = nem fizetnek áfát. Ezért ilyen olcsó. De a címkéket tényleg nézd át.
2013. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!