Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is szereti a krumplipürét...

Más is szereti a krumplipürét magában rajtam kívül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem. Bár azért csak jobb ha van hozzá valami, mondjuk rántott hal... nyami. Holnap veszek is halat:D
2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretem a krumplipürét :)
2013. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom! Forgattál már bele pirított baconkockákat? Valami isteni hmmmm :D
2013. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Imádom.:)Tükörtojással is nagyon finom.:)
2013. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a krumplipürét, de nem tudnám elképzelni, hogy leüljek egy tányér krumplipürével magában és azt egyem. Nekem ez csak egy sima köret, hús mellé. És nálunk szokott lenni pirított baconös, vagy pirított hagymás verzió is, de ez semmit nem dob rajta számomra, ugyanúgy szükségem van hozzá húsra, mert a krumplipüré nem főétel, csak köret.
2013. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

én is szeretem

amikor nálunk nincs kaja pl a hó végén van hogy krumplipürét vagy főtt rizst eszek egy tányérral önmagában:)

de volt már olyan is hogy volt még itthon cékla és azt megfőztem és csak úgy ettem meg, szóval nem csináltam belőle salátát cukorral mert nem volt itthon

de ettem már sima zabpelyhet csak úgy önmagábn semmi nélkül még vízzel se főztem fel

van h káposztaleveleket ettem amikor még olcsó volt

de amúgy a főtt tészta is finom mondjuk ha van rá egy picike sajt vagy cukor akkor jobb de ha nincs mág az is fino üresen max egy egy bazsalikom vagy kapor a kertből(nyáron):D

2013. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem! :) :D
2013. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!