Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az embere honnan veszik az...

Az embere honnan veszik az ilyen információkat az élelmiszerekről?

Figyelt kérdés
Pl. többször olvastam itt olyat,hogy a margarint 1 molekula választja el attól,hogy műanyag legyen; hogy kőolajszármazékok vannak az élelmiszerben.
2013. jan. 23. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
hat szerintem aki kerulni akarja a zsirt, foleg meg az allati zsirokat az inkabb margarint fog enni, aki meg inkabb termeszetessegparti, meg hagyomanyos etel parti, az meg vajat. nem hinnem hogy a margarintol fogunk meghalni D en szemely szerint a vajat sokkal jobban szeretem mert finomabb. es ennyi. de mikor megunom akkor margarint veszek.
2013. jan. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Fősulin is tanítják, szóval van igazság benne... Mi már rég csak vajat eszünk pont emiatt.
2013. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Olvasom a kérdést, s nézem a lepontozásokat. Nem értem.

Mindegyik a kérdésre felel. Akkor mi a baj vele? Hogy hülyeség? Persze, de hát a kérdés is az, honnan vesszük a hülyeségeket.

Én is hallok sok olyant, amelynek valódiságát nem mindig tudom elvetni. Elhiszem. Van néhány dolog, amit egyszerű paraszti ésszel el lehet venni, de másokat még kitűnő tanuló is igaznak hihet, mert összhangban áll a tanítottakkal. Arra meg nem mindenki képes, hogy komoly energiát feccöljön bele a bármilyen szintű tananyag leellenőrzésére.

2013. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!