Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A teáknál nem egészségtelen,...

A teáknál nem egészségtelen, hogy a kisebbik filter kapoccsal van odatűzve a zsinórhoz?

Figyelt kérdés
Tök fémes íze van a teának, meg minek kell egyáltalán zsinór a 2 közé?
2013. jan. 12. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most megnéztem az itthoni teafilteremet és egyik sem kapcsos.

A Pickwick-nél például csak papírral van hozzá erősítve a filter a címkéhez. Nincs benne semmi fém anyag.


Szedd ki belőle a kapcsot aztán úgy tedd a teafőző kanába a filtert. Ha kész a tea akkor meg kihalászod belőle kanállal a filtert.

2013. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


A kisebbikre gondolok, a sárgára. Vagy ezt szét kell szedni, mielőtt belógatom a csészébe ?

2013. jan. 12. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
nem is értem a kérdést. a képen lévő jobb oldali sárga részt ne tedd bele, az a "fogantyúja"!
2013. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt nem kell beletenni?? De nem úgy van, hogy a nagyobbikban van a tea, a kisebbikben meg az íz? Én most meggyeset vettem.
2013. jan. 12. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
nem. nem úgy van. ne tedd bele.
2013. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez miért nem írják rá akkor? Hányszor elégettem az ujjamat, mire kihalásztam a forró vízből...
2013. jan. 12. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Az csak sima papír. A fogantyúja. Azt kívülre kell lelógatni, hogyha kész a tea akkor kitud venni a filtert a kannából.

De ha akarod le is vághatod róla azt a címke részt.

Nem kell a forró teába nyúlkálni kézzel, hogy megégesd magad. Fogsz egy kanalat vagy egy villát vagy valamit és kihorgászod a filtert belőle.

2013. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most tényleg komoly?


Megkérdezhetem, hány éves vagy? Nem bántásképp... de a 13 éves lányom már kb. 4-5 éve önállóan készít teát...


A dobozon is többnyire rajta van a kép, a csésze, belelógatva a filter....

2013. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként megnéztem, a kedvenc teámnak a filterre is fémmel van rögzítve a cérna, de soha nincs fémes íze. Hisz nem főzni kell, csak forrázni...
2013. jan. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!