Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha csak rio mare tonhalat...

Ha csak rio mare tonhalat ennék elég lenne a szervezetemnek és fogynék?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni ezért úgy terveztem egyik hónapban csak gyümölcsöt zöldséget ennék a másikban csak rm-t.
2013. jan. 2. 12:04
 1/6 anonim válasza:
reggel-délben-este csak rio mare? ennyire szereted?
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyoldalú táplálkozással tönkreteszed a szervezeted. Úgyhogy ezt felejtsd el.
2013. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz szükség van fehérjére és szénhidrátra és telítetlen jó zsírra is. A gyümölcs zabálása pedig a legnagyobb marhaság mivel semmi fehérje nincs benne csak tömény fruktóz amitől majd jól elhízol. Csak tonhalat enni is hatalmas baki, mivel így sok higanyt meg egyéb rossz anyagot juttatsz a szervezetedbe. Az én főnöknőm pont ilyen szélsőséges fogyókúráktól hízott meg, na meg leöregedett 3 év alatt...
2013. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket,igen nagyon szeretem,és már sok féle diétát fogyokúrát kipróbáltam mindig vissza hízok...sokan azt mondják mert keveset teszek érte mert könnyen lefogyok,volt hogy egy hónap alatt csak azzal lefogytam 11kg,hogy reggelente fél órát kocogtam és egy órát sétáltam,de úgyan úgy ettem pörköltet meg mindent...nem változtattam rajta,csak sajnos amikor lefogyok abba hagyom a mozgást:-SS
2013. jan. 2. 14:48
 5/6 I am God ***** válasza:
Örök klasszikus: Barnarizs, csirkemell, paradicsom, brokkoli...
2013. jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

257 kcal / 100g. De nem lenne elég, mert szükség van szénhidrátokra, vitaminokra, ásványi anyagokra, amiből nincs meg minden a tonhalban. Ellenben nehézfém mérgezést (higany) kaphatsz, mert a tengeri halak nagy mértékben tartalmazzák. Mindemellett arzént is.

A fogyókúra lényege az, hogy változatosan étkezz, ámde mértékkel.

2013. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!