Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mertek tonhalat enni?

Mertek tonhalat enni?

Figyelt kérdés
Állítólag tele van higannyal. Pedig én imádom, de íígy most elvették a kedvemet. Miért kell ezt csinálni?
2012. máj. 20. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hmm nem tudom, de én ma bontottam fel egy tonhal sós lében lévő konzervet, kifőztem egy agad rizst, hozzákeveretm és vágtam hozzá fel 2 paradicsomot és 2 uborkát

nagyon finom és gyors ebéd volt

2012. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
merek.az egyik kedvenc reggelim.
2012. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Merek. Szerinted hány ember eszik rendszeresen tonhalat? Ha lenne benne higany és veszélyes lenne már rég kitudódott volna. De ha van is benne, kit érdekel? Mától nem megyek utcára, mert mi van ha elüt valaki.
2012. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van! : ) Csorog a nyálam, mert én is imádom! De úgy utálom, hogy már mindentől elveszi a kedvünket a média! Mindjárt megyek és felbontok egy konzervet!
2012. máj. 20. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
amely élelmiszer forgalomban van, az mind előírásnak megfelelő, tehát aggálytanul fogyasztható.
2012. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ez is megnyugtató : ) Köszi a válaszokat!
2012. máj. 20. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fogyaszd a tonhalat, ahogy én is teszem:) tonnaszám kellene enni, ahhoz, hogy valakinek ártson. de még a nagy halfogyasztó országok sem arról híresek, hogy a lakosság belehalna a halevésbe.

inkább bízom egy tonhalkonzervben, mint egy kétes tisztaságú kínai "etteremben" :))

2012. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van benne higany, de annyira kevés, hogy az nem ártalmas.

Ez olyan, mint a keserű mandula. Sokat kéne enni belőle, hogy ciánmérgezést kapj. Az íze és az illata viszont hiányozna, ha nem ennél.

2012. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
Hát nem mindegyik jó de a RioMáre tonhal az egész jo szoktam gyakran enni !..
2012. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!