Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti addig eszitek a kaját,...

Ti addig eszitek a kaját, ameddig van belőle?

Figyelt kérdés

ezt főtt ételre értem. pl ha hétfőn megfőzitek a kaját, de marad belőle bőven, akkor addig eszitek amíg el nem fogy? (természetesen amíg nem is romlik meg.:D )

mi így csináljuk, mert egyszerűen nem tudjuk azt megcsinálni, hogy mindennap főzzünk. Meg minek dobjuk ki felét, ha semmi baja.

még egy kérdés: mi alapján főztök? megnézitek először, mi van itthon, és úgy találtok ki vmi kaját, vagy eszetekbe jut egy étel, és ahhoz vásároltok be?


2012. dec. 12. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jól mondja az utolsó, én is így csinálom:

Most pl. sül a nevenincs rakott: tegnap sok tésztát sikerült kifőznöm. Most jénai alját beterítettem tejföllel, ráraktam a felmelegített főtt tésztát, beborítottam főtt-tojás karikákkal (máskor pörkölt maradékkal vagy éppen virsli-karikákkal), majd az egész tetejére raktam egy kis dinsztelt hordós káposztát. A tetejére ismét vastagon tejföl.

Most melegszenek össze a sütőben.


Vagyis maradékot maradékkal, és újabb kaja, és nincs olyan érzésem, hogy napokig eszem a krumplistésztát, csak azért meg több szaladt bele a főzővízbe, mint kellett volna. :))))

2012. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ne haragudj kedves nokedlit három napig felhasználó, az szaggatás után közvetlenül a tökéletes, utána már egyáltalán nem olyan jó.
2012. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, én még azután is eszem, hogy elfogyott...

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

Vagy addig eszed amíg van, vagy ha már nem kívánod fagyaszd le.

Kaját kidobni a leggusztustalanabb dolog a világon, aki ilyet tesz meg se érdemli, hogy száraz kenyérnél jobbat egyen...

2012. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mindenki normálisan tudott válaszolni, csak te nem tudsz normálisan hangnembe :)
2012. dec. 12. 16:32
 15/16 anonim ***** válasza:
"normális hangnemben", ha már itt tartunk...
2012. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hat en epp a masnapos nokedlibol keszult tojasosnokedlit szeretem a legjobban....
2012. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!