Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez baj? Következményei?

Ez baj? Következményei?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap csak nassolok. Egészap csak csokit eszek (a suliban is), mikor hazaérek meg csipszet szoktam enni.Heti kétzer szoktam Mekibe járni.Ezt az életmódot vagy 2 hete folytatom, eddig nem vollt semmi bajom csak 4 kg-mot hiztam. Sportolást már abba hagytam eddig versenyszerűen usztam.

És elég sok colát iszok.



2012. nov. 11. 13:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
ha nem sportolsz és folytatod ezt az életmódot, kövér disznó leszel
2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartósan - éveken át - ezt csinálod, akkor elhízHATSZ, cukorbeteg leHETSZ. De ehhez még több tényező is szükséges. Az amerikaiak is hasonlóan táplálkoznak, rinyálnak is, hogy mennyi kövér, puhány egyed van közöttük.
2012. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elhízáson kívül rövid időn belül tönkreteszed az emésztésedet, a vérnyomásodat/cukorszintedet, jelentősen megemelkedik az inzulinszinted. Mint ahogy a második is írta jó úton haladsz a cukorbetegség felé. Főleg akkor vagy bajban, ha valamelyik betegség felütötte már a fejét a családodban. Az én családomban is jelen van sok tipikus betegség. Magas vérnyomás, elhízás, epekő. Én egyáltalán nem eszem zsíros ételeket, próbálok minél több gyümölcsöt és zöldséget, ezen kívül minden nap tornázom akár tévézés közben 30-40 percet. Amióta ezt minden nap megcsinálom sokkal fittebbnek és egészségesebbnek érzem magam. Nem beszélve arról, hogy a páromnak is tetszik a végeredmény, pedig sosem voltam elhízva.

A szervezetnek főtt ételre van szüksége nem ezekre a vackokra. Azzal semmi baj nincs, ha néha a mekiben eszel. Én is el szoktam követni. Na de heti kétszer azért az sok. Nem beszélve a horrorisztikus árakról.

2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki az aktív sportot abbahagyja, hetek alatt még normál étkezés mellett is felszedhet cca. 3-5 kg-ot.

Ha még mellé hozzákezdi ezt az állandó nasizást, nem adok neki 2 hónapot és plusz 10-15 kg többlet lesz rajta.


Ne is törődj vele, mindent bele!!!

2012. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát sportolni nem fogok már az biztos. Meg az a bajom ohgy este nem vacsorázok és éjszakára meg olyan éhes vgayok hogy képtelen vagyok kimenni és enni, akkor pedig általában csokit vagy épp chipset nassolok. 3 hete még 46 kg voltam és mostanra már 64 kg lettem.
2012. nov. 11. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Húúú. Gondolom, nem csak a környezeted, hanem a szíved is észrevette ezt a gyarapodást.

A sportról való lemondást nem azonnal, hanem levezetéssel szokták megoldani.

2012. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig állj meg, míg nem lesz szokásod. Oké, hogy finom dolgokról van szó, de csak mértékkel.
2012. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3 hét alatt mintegy 30 kg többlet?

Nem sok ez egy kicsit?

Biztosan jó az a mérleg?


A ruháid, mennyit költötték új ruhákra?

És hetente vettél újat, ahogy 10 kg-onként kellett nagyobb méretet vásárolni, vagy hogyan oldattad meg az öltözködést????

2012. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Csak hogy monjdam kb. 20 kilo jött rám és nem harminc.

a ruhákat meg ugy csinálom hogy régen mindig övel hordtam meg lehetet álitani belül most meg öv nélkül hordom és a legnagyobbra álitom.a poloknál pedig kb. átlátszik a hasam.

2012. nov. 11. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy márton-napkor tetted fel a kérdésedet, de szerintem ez is csak olyan kacsa, mint az én márton-napi ebédem!!!!


Először azt írod, ezt az életmódot 2 hete folytatod, később, hogy az utóbbi 3 hét alatt már rádjött pluszba 20 kg, és a ruháidat eddig még nem kellett cserélni, stb .


Most akkor 2 hete, vagy már egy hónapja is, vagy hogy is van ez?

Kamu = kacsa az egész!!!

2012. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!