Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezért hízok? Lehetnek következ...

Ezért hízok? Lehetnek következményei, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2hétben azt vettem észre, hogy elkezdett a súlyom gyarapodni. 3hete abba abbagytam a sportolást, amit csináltam. De ettől csak 1 kg jött fel rám ami nem nagy ügy. Mostanába vagy 2 hete nem szoktam vacsorzáni és ezért éjszaka sokszor felkelek mert nagyon éhes vagyok és kimegyek a hütőhöz ahol általában csipszet vagy csokit nassolok. 2 hete még csak 43 kg voltam , és azóta már 64 kg lettem. Eléggé meghasasodtam és már asportokat se bírom ugy. A tesiórai futásokat egyátalán nem byrom, és a suliba is sokat büfézek ahol sok csokit vagy kólát veszek. Szóval elégé meghíztam , . Mondjuk nekem tetsziok a mostani súlyom csak néha zavar hogy nem birok semmit sportot. Meg eléggé sok "háj" jött a hasamra. És meg is tokásodtam :/

2012. nov. 10. 21:39
 1/8 anonim válasza:
Az szép, ennyit híztál két hét alatt? Akkor inkább vacsizz valami szenyát, vagy értelmesebbet, minthogy kijárkálj éjjel. Ráadásul ezek nem is táplálnak. Remélhetőleg ez a rossz szokás majd elmúlik, ráadásul baromi ronda, ha egy nő "hasas".
2012. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehetetlen 20 kilót hízni 2 hét alatt. az 1,5 kg/nap..nem is eszel annyi mennyiségű kaját...de ha ennél, akkor a szervezetnek 100%-ban be kellene építni a tápanyagokat, de ez a valóságban 1% sem ér el.

max vizesedhetsz, de 1-2 kilónál az sem lehet több

2012. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és egészen pontosan, napi 500kcal többlet kell heti 0,5 kg tömeggyarapodáshoz.
2012. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom valamit félregépeltél, mert ennyit 2 hét alatt nem lehet hízni. Amúgy meg nem is értem, hogy ez miért kérdés. Egyrészt mivel már nem sportolsz, kevesebb energiabevitelre van szükséged. Ehhez képest te a legrosszabbat teszed, éjjel és nappal is kalóriabombákkal tömöd magad. Ha így folytatod megnyugodhatsz, hamarosan egy zsírdisznó leszel. Merthogy itt nem fog megállni a súlyod.

Megoldás: vagy lemondasz a chipsekről, csokikról, kóláról, vagy legalábbis radikálisan csökkented a napi adagot, vagy megint elkezdesz sportolni.

Az elhízásnak meg milyen következményei lehetnek?

[link]

2012. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az éjszakai nassolát abbahygom, és inkább megprobálok vacsorázni. köszönöm!
2012. nov. 11. 11:57
 6/8 A kérdező kommentje:
és bocsi 3 hete. elgépeltem véletlen 2-re (de akkor 3!!!)
2012. nov. 11. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor azt állítod, hogy napi 1 kilót híztál 3 héten keresztül..ez is lehetetlen, mivel akkor napi +7000 kcal-t kellene bevinned, hogy heti 7 kilót hízz, elméletileg..de ennyit akkor sem hínál...
2012. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
áht pedig ez az igazság mert mindennap mértem magam.
2012. nov. 11. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!