Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Randi előtt krumplis tészta?...

Randi előtt krumplis tészta? Nem böfögtet meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem pl nem, de , ha ilyen gondod van, inkább ne egyél, mert előfordulhat a hagymás íz "visszabeszélése".

persze, ha jó erős mentolos cukrot eszel utána, az semlegesíti. ( no persze egy alapos fogmosás randi előtt )

2012. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Ha a randi közben/után böfögsz, az nem a krumplis tészta miatt van...

Bocs!XD)

2012. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na mesélj csak :D
2012. nov. 8. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
evés után egy kis kanál szóbabikarbónát nyelj le, igyál rá vizet, ha nem bírod az ízét, és járkálj az gyorsan megböfögtet...meg mondjuk ne randi előtt fél órával egyél
2012. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem maga a kaja a gázos, hanem benne a hagyma

egy kis büfit el lehet nyomni, ha jön, de a hagymaszag kijön

szóval hanyagold szerintem

2012. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről jut eszembe, a férjem spenótos cuccot evett az első randink alatt. Csak akkor kapcsolt, amikor már megette, utána már viszonylag keveset mosolygott. :-DDD Azóta is emlegetjük. :-)))))


A hagymás kajákat szerintem is érdemes kerülni, és mivel a hagymaszag nem a szájból jön, a rágó és társai sem nyomja el. Persze ha vakrandi, még akár jól is jöhet a sörös-hagymás diszkrét büfi. :-)))

2012. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Ha én egyszer kinyitom a számat..

Ha én egyszer elkezdek beszélni...

Örökre kitiltanak.DD)

2012. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!