Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS! Túl omlós lett a gyúrt...

SOS! Túl omlós lett a gyúrt tészta, nem tudom kinyújtani, mert morzsálódik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rétes lisztből csináltam recept szerint, de annyira nem akart összeállni h csomó fehér lisztet is raktam hozzá, de egyszerűen nem tudom kinyújtani így se
2012. aug. 3. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
tettem hozzá egy kis tejet, még mindig rossz, egy picit talán jobb, de így is szétjön nyújtásnál
2012. aug. 3. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:

tejföllel próbálkozz.

de nem irtad, hogy mégis milyen fajta ez a tészta. linzer?

2012. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen
2012. aug. 3. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor próbálj bele rakni még egy tojást, vagy valami zsiradékot. margarint vagy zsirt, meg amit irtam, a tejfolt.


amúgy van amikor én sem birom szépen szétnyújtani, sőt most már teljesen áttértem arra, hogy az aljába belenyomkodom. a tetejére meg kicsit lefagyasztom, és ráreszelem. tuti módszer.

2012. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tejfölt tegyél hozzá!

Én mindenhez csak rétes lisztet használok, hidd el, nagyon jó!

2012. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!