Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire megszokott vagy...

Mennyire megszokott vagy tolerálható, hogy nem a rendelt pizzát szállítják ki?

Figyelt kérdés

Van egy szokásos helyünk, ahonnan 2-3 havonta szoktunk pizzát rendelni. Régen sosem volt ilyesmivel gond. De az utóbbi 1 évben többször volt rá példa, hogy olyasmi került az egyik pizzára, ami nem kellett volna rá. Pl. 4 sajtosra sonka. Vagy, ha az egyikre volt tojás vagy hagyma, akkor a másikra is került.

Tegnap nekem olyat hoztak, ami tulajdonképpen ugyanolyan volt, csak épp a mustáros csirkemell hiányzott róla...


Nagyon finom itt a pizza, jó a pizzalap is, éppen addig sütik ameddig kell... Más pizzaszállítónál is van ilyen?



2012. okt. 6. 03:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, hogy allergiánál bizony nagyon veszélyes lehet ez, szóval nagy hanyagság is. Persze nem kell pizzériából rendelni - erre szokták mondani...


Azért kérdeztem itt, mert még más pizzériából nem rendeltem sosem, és tudni szerettem volna, hogy ez előfordult-e máshol is, hogy tendencia-e ez?


Köszi :)

2012. okt. 6. 20:31
 12/14 sni válasza:

pizzafutár vagyok, előfordul, hogy összekeverjük, nem ciki, szólni kell, kicseréljük!

Az allergén dolgokról szólva, tudni kellene, hogy mit rendel a kedves vendég, ha már éhes, csak a példa kedvéért:

Szalámis pizza: pizzaszósz, szalámi, gomba, sajt

ez a szórólapon is rajta van, meg a neten is. Apuka felháborodva telefonált vissza, hogy a szalámis pizzán gomba van, és allergiás rá a gyerek.

persze, kicseréltük, de ezek szerint nem nagyon érdekelte kimerítően mi van rajta. Ha a gyerekem allergiás, már csak megnézem, mi van rajta, nem?

2013. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A mi esetünkben nem a futár cserélte el a pizzákat, hanem a szakács tett a 4 sajtosra sonkát is, gondolom jót akart :), egyszer pedig lemaradt a csirkemell.

Mostanában nem volt ilyen probléma. :)

2013. febr. 7. 18:23
 14/14 A kérdező kommentje:
Mivel elégedetlenek voltunk, kipróbáltunk egy másik pizzériát, elég ismert. Nos, akkor tudtuk meg milyen a rossz pizza, és inkább visszatértünk a régihez.
2013. febr. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!