Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire megszokott vagy...

Mennyire megszokott vagy tolerálható, hogy nem a rendelt pizzát szállítják ki?

Figyelt kérdés

Van egy szokásos helyünk, ahonnan 2-3 havonta szoktunk pizzát rendelni. Régen sosem volt ilyesmivel gond. De az utóbbi 1 évben többször volt rá példa, hogy olyasmi került az egyik pizzára, ami nem kellett volna rá. Pl. 4 sajtosra sonka. Vagy, ha az egyikre volt tojás vagy hagyma, akkor a másikra is került.

Tegnap nekem olyat hoztak, ami tulajdonképpen ugyanolyan volt, csak épp a mustáros csirkemell hiányzott róla...


Nagyon finom itt a pizza, jó a pizzalap is, éppen addig sütik ameddig kell... Más pizzaszállítónál is van ilyen?



2012. okt. 6. 03:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a füveseket lesz*rják, biztos előítéleteik vannak és azt gondolják, ha valaki péntek éjjel/hajnalban rendel pizzát az tuti be van szívva és megjött az étvágya.


Egyszer belefér, de ha máskor is elcseszik, nem rendelnék onnan többet. Visszaküldetni meg kellemetlen, még ha teljesen jogos is. Számlát nem adnak, nem figyelnek oda, megérdemelnék. :)


Ráadásul egy pizza kijön 2-300Ft-ból és kerül 1600+ jattba. :(

2012. okt. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ha egy pizzériában már nem először fordul elő az ilyesmi, akkor vissza szoktam telefonálni. Egy alkalommal még elnézhető, de sűrűbben már szerintem nem. Rendesen megkérik az árát, tehát úgy gondolom, jogunk van azt kapni amit kértünk, azért fizetni amit enni szeretnénk.

Nálunk egy időben egyik pizzériából többször is félig nyersen hozták ki a pizzát, amikor megelégeltem, betelefonáltam, és egyből a vezetőt kértem. Persze nem volt bent, másra nem is számítottam, de az annyira felbosszantott, hogy simán azzal akartam beszélni egyből.

2012. okt. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszer elnézném, másodszor már szólnék úrinői modorban, harmadszor már leordítanám őket. ha regisztrált vevők vagytok negyedszer küldeni fognak ajándékot, vagy üdítőt, vagy desszertet.legalábbis mi ezt tapasztaltuk a munkahelyi rendeléseknél a DP.részéről.
2012. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal tolerálnám, a másodiknál viszont szólnék. A harmadiknál erélyesebben szólnék. Amúgy igen, tapasztaltam már ilyet, de szerencsére csak háromszor - mind a három alkalommal más pizzériáról volt szó (nekem is van egy megszokottam, de hát a költözés borítani tudja a dolgokat).
2012. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak írnám, hogy tegnap este rendeltem pizzát, soha életemben nem füveztem és nem is fogok...


Azért ébredtem hajnalban 5-kor szombaton, mert a párom dolgozni ment és elkészítettem a szendvicseit...


Tedd félre az előítéleteidet... :S

2012. okt. 6. 07:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket... én (már) nem vagyok ilyen beszólós típus, úgyhogy, ha egyszer szólok nekik és nem változik a helyzet (borítékolom, hogy nem fog), akkor angolos pizzázót váltok... :)
2012. okt. 6. 07:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem angolos, hanem angolosan... :)
2012. okt. 6. 07:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Helyes:)
2012. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp üvöltsd le a fejüket... na jó, ha nem is, de szóljál, mert jogod van.... kifizettél valamit, és nem azt kapod? Ne szórakozzanak... ez amúgy még veszélyes is lehet, például ha valaki allergiás, aztán kap valami allergént a kajájára... szóval ha ez a pizzázó ilyenekkel szórakozik, akkor én tuti lecserélném... semmiképp sem tolerálható...
2012. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az erélyesebb rászólást nem úgy értettem, hogy durván, pusztán megkérdezném a pizzéria vezetőjétől, hogy ő mit szólva hozzá, ha mondjuk én meg neki szódabikarbóna helyett keserűsót adnék ki a patikában. Vagy ha ő külön kérné, hogy a Cremor aquosusban ne legyen citromolaj, én meg elfelejteném és beletenném. Figyeljenek oda arra, hogy mit csinálnak. Persze lehet mondani, hogy nem egy kategória a kettő, de gondoljunk csak arra, hogy valaki allergiás a gombára. Mi van, ha összekeverik a pizzáját és raknak rá neki? Egy Carbonara pizzában ráadásul nem is lehet észrevenni, az első falatnál derül ki.

Szóval nálam ezt jelentené az erélyesebb fellépés.

2012. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!