Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 1700 forintból hogy lehet...

1700 forintból hogy lehet kihúzni hétvégéig? Mit vegyen az ember?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért kell olaj? én soha nem használok főzéshez és mégis finomak.
2012. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11-es: vagy olaj, vagy zsír kell!


Ugyanis olcsó ételekről beszélünk... nagyon finom kajákat lehet összehozni párolt húsokból, párolt zöldségekből is olaj nélkül, de nem ennyiből ennyi napra :(

2012. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sine válasza:
Igazábol a parolt cuccokhoz is meg ugy egyaltalan mindenhez kell zsiradék.
2012. szept. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


Igazából ez egy nokedli szaggató, (1000.- Ft) de ha csak minimális párolni-valóm van, akkor ezen oldom meg egy "pont a méret" jénai fedővel meg lehet oldani.

Ez esetben nem veszem elő a pároló-edény garnitúrát, és nem kell a pároláshoz még a minimális zsiradék sem. :))

2012. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 sine válasza:
Nem rossz de ha egy kevés vajjal párolsz akk össze se lehet hasonlitani az izeket. A francia konyhaban ahol a legtöbbet parolnak zöldseget/stb alapvetö hozzavalo a vaj.
2012. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pl. rakott krumplit akartam csinálni, de a krumplit nem akartam megfőzni, akkor jött az ötlet, hogy ezen a nokedliszaggatón keresztül megpárolom. Bevált! Azóta már pároltam rajta pl. cikkekre szelt kelkáposztát is, amikor azt akartam panírozva rántani, és hasonlókat. A főzést nagyszerűen lehet vele kiváltani, és egyáltalán nem biztos, hogy szükséges a vaj, vagy a zsiradék.
2012. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sine válasza:
Hát kiprobalom az ötleted, most mar kivancsi vagyok:)
2012. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!