Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Tortakirály c....

Szerintetek a Tortakirály c. műsorból Buddyék a cukrászdából szedték meg így magukat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Meglehet h nem (hiszen olaszok), de az is simán elképzelhető h igen. Tök mind1 én akkor is hányni tudnék attól a csávótól. Annyira nagyképű paraszt h nem igaz. Meg annyira el van szálva a családjával.
2012. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Még az apjáé volt az üzem. Simán lehet, hogy a cukrászatból gazdagodtak meg.
2012. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem igen szerinted mennyibe kerülhet egy Buddy féle nagy torta!

És ha szoktad nézni néha mondja hogy mennyi esküvői tortát rendelnek egy nap (50 kiszállítás volt) az is nagyon sok meg gondolom a műsort sem ingyen csinálja.....

2012. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A discovery, TLC csatorna elég sok pénzt fizet a műsorért. Csak tipp hogy millió dolláros szerződésük van.


Mint az OCC motoros műsor. Az is egy kis műhelyben kezdődött, aztán milyen csodapalotát épített az öreg.

Meg voltak régen a törpék a farmjukon. Little People, Big World - Amy és Matt Roloff. Matt a törpe eleinte szoftvereket árult, majd a saját sámlijait szállodáknak.

Azok is akkor farmot építettek, amit itthon is sok százmillióbol lehetne. Nyilván nem a sámlikból jött össze a nagy farm.

2012. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó,most hogy mondod. A sokgyerekesek (Jon and Kate plus 8) ők is egy átlagos házban kezdték,utána meg milyen palótába költöztek már.

Én szimplán a cukrászdából nem nézem ki,mert igaz,hogy megkérhetik az árát a sütiknek,de nekik is van nem is kevés kiadásuk(dolgozók fizetése,minőségi alapanyagok, gáz stb. stb.) Ők meg olyan palotában laknak,hogy sok milliomos megirigyelné.

2012. szept. 24. 23:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen idővel a sütikből is meggazdagodhattak, mert amilyen ismertségre szert tettek a műsorral, lehet néha látni, mikor fent a bolt szinten forgatnak, hogy brutális a sor. Kb. mint itthon a Daubner.

Szóval a műsor miatt szerintem brutál áraik lehetnek és sokan presztízs kérdést csinálnak abból, kitől rendelik a tortájukat. Amerikában van pénz, ott ez nem tétel. Ha elfogy, ők nyomtatnak maguknak. Ez van. Mindegy, ügyes gyerek ez Buddy.

Hát igen a 8 gyerekeséknek is meg kell etetni a gyerekeket, meg viszik őket ide-oda, ők is biztos jó szerződést kötöttek. 1 millió dollár nem is sok pénz, mert amerikában él 310 millió ember és egy-egy csatornát akár több millióan is nézhetnek. Ez bagó összeg a csatornának, van reklám bevétele, plusz eladják a világon minden kábeltv szolgáltatónak. Bőven megtérül.


Az OCC amit mondtam, ott is ilyen 30000 dolláros motorokat árulnak, mert már megtehetik. A nagy vállaltok rendeltek maguknak. Szerintem a tortával ugyanez a helyzet. Kapnak a csatornától pénzt, plusz beindul az üzlet az ismertség miatt, így duplán kaszálnak.


Ráadásul a törpééknél az anyuka az Amy Roloff mindig siránkozott, hogy így sz*rul megy meg ugy sza*ul megy, meg hogy a hitelük stb. de csak terjeszkedtek folyamatosan... :)

2012. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha néznéd a műsört látnád hogy amikor az árupolcnál van a kamera mennyi ember van. Azt mondják nagyon jó sütiket tud csinálni. És megint nem lepődtem meg a magyaroktól! Mindig a rosszindulatúság jön belőletek!! És mi van akkor ha a családjával büszkélkedik? Talán arra is féltékenyek vagytok?:)Ja a családja Amerikába költözött!! Ha te elköltöznél biztos egy bérházban kötnél ki! (ha lenne miből) Most ti arra vagytok féltékenyek mert ő elért valamit az életben?
2012. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a nagy sor az üzletben...biztos láttátok, h nem pénzzel, hanem jegyekkel fizetnek, amiket Buddy adott nekik. szóval lehet, ez csak reklám. Hogy mi azt lássuk, micsoda nagy forgalom van ott.
2013. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!