Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sajtkosár - ki tud segiteni?

Sajtkosár - ki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Ezt a receptet szeretném kipróbálni:


[link]


A problémám az, hogy sajtkosarat még soha nem készitettem és nem is találkoztam vele, és lenne pár kérdésem hozzá.


Csak trappista jó, vagy más sajtot is lehet használni?

Ha beleteszem a salátát, akkor nem ázik el? Meddig birja?

Ha elfogyott belöle a saláta, akkor meg lehet enni vagy már nem jó ilyen formában? Hogy illik enni - késsel-villával, kézzel törgetni?


Minden segitö választ köszönök.



#sajkosár
2012. szept. 23. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy más félkemény vagy kemény sajt is jó hozzá, pl edámi, ementáli... Mindenképp ehető a kosár is mégpedig a salátával együtt.Én késsel villával enném.
2012. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ötletes!

Szerintem, amit tudsz reszelni, az mind jó hozzá, az biztos, hogy a trapistának "tartása" van.

Én biztosan késsel-villával enném meg, hiszen egyrészt a salátát is, ami benne lesz, azzal eszem, másrészt, elég nagy darab a kosárka ahhoz, hogy amikor kiürült, kézzel megfogjam és befaljam.

2012. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat: szerintetek nem ázik át?
2012. szept. 24. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volna szabad, de csinálj egy próbát. Kevés sajtot lereszelsz, kisebb kávés-csésze alján megformázod, és teszel bele valami befőttet, tejfölt, akármit, megnézed, hogy 1-2 óra alatt mit csinál.
2012. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni.
2012. szept. 25. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!