Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fagyasztott kenyér?

Fagyasztott kenyér?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok hogy fagyasszátok a kenyeret. Amikor kiveszitek, menyi idő alatt olvad ki? Nem hideg, szivacsos?
2012. szept. 10. 22:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én egyedül vagyok, és a kilos kenyér azért olcsobb. megveszem, felszeletelem, és 2-3 szeletet teszek egy zacsiba, és be hűtőbe. van hogy este kiveszem ha reggel nem lenne elég időm, de van hogy reggel veszem ki, 40 perc elég neki, és sztem télleg olyan mint a friss. persze nem az a kenyér ami már egy honapja hütőben van, és felveszi mindennek a szagát.
2012. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hát, ha véletlenül mennék hozzátok vendégségbe kenyérfagyasztók, akkor nem ilyen kiengedett, kenyérnek látszó tárggyal akartok majd megkínálni. :D
2012. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
kimaradt a remélem :D
2012. szept. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A Kérdezőt Kérdezem!

Kipróbáltad?

2012. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!