Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha bemegyek a mekdöncibe és...

Ha bemegyek a mekdöncibe és kérek elvitelre 134 db sajtburgert akkor ki fognak szolgálni?

Figyelt kérdés

Nem küldenek majd el haza ?

Ki fognak szolgálni ? Kapok enni majd ?

Mert a 134 db az nem éppen szokásos mennyiség .


2012. szept. 9. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem maximum annyit kérnek, hogy előre fizess.
2012. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
régen nagyon régen amikor 250ft ért 2 sajtburgert adtak ,na akkor vettünk a haverral 70db sajtburgert ott fogyasztásra ,kicsit furcsán nézett a csaj és vagy 5x vissza kérdezte hogy mennyit ? de kifizettük azt csinálták ,ha neked 134db ra van szükséged akkor annyi kell és kész , bár lehet most már van valami ,hogy max 10et vagy 15db ot adhatnak ki 1 embernek nem tudom kérdezd meg
2012. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak 10 db-ot adnak, akkor állj sorba 13x!
2012. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem fognak hazaküldeni, de kérjél legalább eggyel többet mert biztos jó ideig várnod kell és közben biztos megéhezel.

ja, és colát is kérj mellé!

2012. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem 2 perc alatt lesz kész, arra számíts, hogy ha ilyennel állítasz be, minden vendéget eléd fognak venni. Ez ugyanis durva sz.opatás, és ők se hülyék.

Ha nem akarsz rá annyit várni, mindenképpen szólj be előző nap, beszélj valakivel, aki felveszi a rendelést, de előleget fog kérni, pénzt vigyél.

De legalább 2-3 órával előtte érdemes beszólni, ha emberi kiszolgálást akarsz, meg nem akarod, hogy beleköpjenek a kajádba. Tapasztalatból mondom.

2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt nem tudom, miért lettem lepontozva, mikor hasznos választ írtam, és csak az igazságot.
2012. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 n.zsani. válasza:
61%
szia!ki fognak szolgalni,sőt nagyon kedvesek lesznek veled,nem vesznek elèd senkit de megkérnek majd h foglalj helyet kiviszik ha kész.kb 15-20perc.ha nem akarsz várni szólj oda reggel v előző nap.nem kérnek előleget csak megkérdezik mikor mész. egy nemrèg kilépett exmekis vezető vagyok.
2012. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. szept. 15. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ki fognak szolgálni. :)

Bármennyit kérhetsz! Persze sok idő kell hozzá!

2012. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!