Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktál küzdeni a saját...

Szoktál küzdeni a saját korlátaid ellen?

Figyelt kérdés
Például újból és újból felülvizsgálod a viszonyodat azokhoz az ételekhez, amiket soha nem ettél meg, hátha ezentúl már ízleni fog? Vagy amire kimondtad egyszer, hogy rossz, az már úgy is marad örökre?

2012. aug. 25. 19:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nos, ha nincs több, akkor köszönöm a választ mindenkinek!
2012. aug. 25. 20:20
 12/29 anonim ***** válasza:
Igen, és ért már sok pozitív csalódás. Mondjuk ha ugyanúgy készül el az adott étel, akkor azzal nem próbálkozok. Meg van olyan, amiben biztos vagyok, hogy nem fogom sose megszeretni, mindegy, hogyan készül.
2012. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

igen,mikor elkezdtem főzni:))

Megnéztem alapból mások csinálták -e rosszul,vagy saját ízlés szerint finom-e?:)

És a halat így szerettem meg,meg a hurkát régen egyiket se ettem meg soha,rühelltem:)

Párom a gombát rühellte régen,most az egyik kedvenc alapanyaga,megszerettetem vele.

De jópár dolog van sajnos amit soha nem tudnék megenni, pl karfiol,sütőtök,csirke és sertésmáj,körte,szilva..

ezeket soha nem tudnám megszeretni,még ha bélszínnel tálalnák se mondjuk:) De ez csak egy példa,elég gyenge..:)

2012. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A sajttal volt sok bajom. Nagyon-nagyon undorodtam tőle, minden sajttól. Azután általános iskolában, nyolcadikban edzésen voltam délután, súlyt löktem, és egy kicsit irigyeltem azokat, akik olyan lelkesen kajálták a kockasajtot. Éhes is voltam. Gondoltam, én is elég erős vagyok! )) Elbújtam egy sötét részre és kostolgatni kezdtem. Aznap legyőztem ezt is! Ma már nagyon jó sajtokat s ismerek, biopiacokon lelkesen vásárolom, és a legtöbb sajt nélkülözhetetlen a táplálkozásomban.
2012. aug. 25. 20:39
 15/29 anonim ***** válasza:

gyerekként nagyon finnyás voltam

aztán ahogy jött mindenféle kiadás úgy elkezdődtek az olcsóbb kaják megfőzetele, vagy megeszed v éhes maradsz kategória

utáltam a lencsét, a sárgaborsót, zabpelyhet, ma már lencseleves főzelék, lencsés rizs nem akadály, bármikor jöhet

amit nem tudtam megszeretni a pacal, a rettentően zsíros husok, vadasmártás

2012. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A rettentően zsíros húsokkal én is bajban vagyok a mai napig és lehet, hogy így is maradok.
2012. aug. 25. 21:08
 17/29 anonim ***** válasza:
Mi, minden évben kisérletezünk a halászlével, de mindig hal íze van. A halízt meg utáljuk. De azért jövőre is lesz egy kisérlet, hátha.:))))))
2012. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Állítólag - a családi legendák szerint - már 1-2 éves apró gyerekként szerettem a halászlét! Ebben egy kicsit kételkedek, de ma azért elmegyen néha Szegedre vagy Kömlődre egy-egy jó halászlét enni! Sajnos nagyon ritkán olyan finom, mint ahogy ezeken a helyeken csinálják!
2012. aug. 25. 22:29
 19/29 anonim ***** válasza:
hát én egész életemben finnyás voltam, főleg a tejtermékekre, vajat is csak sütiben eszek, máshogy nem tejet nem iszok sehogy, se kakaóként, se tejeskávéként, sehogy nem megy le a torkomon, amikor próbálom rászánni magam, hogy egyem már meg, hányingerem lesz. :// nem tudok mit csinálni, ezzel együtt kell élnem, de régen csak sütve ettem meg a felvágott sonkát, ma már viszont megeszem ahogy van :) a brokkolit nyersen megeszem, nem tudom miért, de legalább ezt :))
2012. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nekem még a nyers paradicsomhoz fűződik valami szexi dolog. Na, én attól kaptam hányingert. Olyan rohadt íz volt a számban, még a látványára is. Brr... pedig a paradicsomlevest, töltött paprikát, stb. szerettem nagyon, de nyersen??! Ááá... és egyszer jött egy lány. Egy fantasztikus nő egy éjszaka, huszonvalahány éves voltam, volt nála egy zacskó paradicsom. Én meg finnyáztam, mint kiskirálylány, ahogy illik. Erre kaptam egy ultimátumot, hogy akkor bizony ő sem lesz nekem... hát, mit gondoltok? Mi lett a vége? Azóta imádom a nyers paradicsomot! :o))
2012. aug. 25. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!