Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktál küzdeni a saját...

Szoktál küzdeni a saját korlátaid ellen?

Figyelt kérdés
Például újból és újból felülvizsgálod a viszonyodat azokhoz az ételekhez, amiket soha nem ettél meg, hátha ezentúl már ízleni fog? Vagy amire kimondtad egyszer, hogy rossz, az már úgy is marad örökre?

2012. aug. 25. 19:30
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Én arattam már néhány emlékezetes győzelmet saját magam felett, ahogy egyre nagyobb lettem, egyre több kajáról beláttam, hogy értelmetlen volt sokáig kerülni őket.
2012. aug. 25. 19:34
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem kínzom magam ilyesmivel. Ismerem magamat. Nem szeretnék változtatni. Jól érzem magam így.
2012. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában megkóstolok olyan dolgokat is, amikről régebben azt mondtam volna, hogy soha. Régebben nagyon finnyás voltam, ma már kevésbé.

Szóval úgy vagyok vele, hogy soha ne mondd, hogy soha (ételre is). :)

2012. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, van 1-2 dolog, amivel kísérletezek, de a legtöbb ilyesmivel nem. Pl. pacal, zúza, ezekkel sosem fogok kísérletezni.
2012. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van a munkahelyem közelében egy kis kifőzde. Naponta bejár egy pár, és hosszú olvasás, tanakodás, kérdezősködés után végül is mindig rántott húst kérnek, a többi gyanús nevűt nem ismerik, nem is nagyon merik kipróbálni, pedig van 30-40 étel a falon, a kínálatban... )) Egyébként felnőtt emberek.
2012. aug. 25. 19:38
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem pazarlom ilyenre az időmet, hogy ami nem ízlik azt többször is megcsinálom hátha most fog... Ami egyszer sz*r volt az sz*r is marad, nem változik az íze...
2012. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Bevallom, még mindig maradt egy-két nehéz ellenfél, amivel még meg kellene birkóznom: padlizsán, cukkini, azután van valami nagyon rossz emlékű erdélyi paprika krém... hopp, igen, a töltött paprikából magát a paprikát, mármint azt a puha szétfőttet, na azt, nem bírnám... khmmm... hát bocsánat, ha meghagyom.
2012. aug. 25. 19:44
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
néha igen,de én még nem jártam sikerrel.pl nem szeretm a csülköt de nemrég bográcsoztunk elég sokan voltunk olyanok is akiket akkor láttam először.mindenki megettem ugyhogy neki álltam én is tunkolni a levét és nem volt finom ,de azért ettem belőle hogy ne maradjak ki a sorból XD aztán a másik hogy apu olyan jó izűen ette a pacalt,hogy megkívántam és amikor megkostóltam majdnem behánytam xd
2012. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A pacalt én is gimnázium alatt tudtam csak befogadni, addig elképesztően undorítónak tartottam, de ez nyilván előítélet. Aztán a gimiben rászoktatam magam, először nem volt jó. Aztán egyre többet kóstolgattam, ma már gyalog elmennék érte a világ végére is! ))) Nem mindenhol csinálják jól ugyanis.
2012. aug. 25. 19:48
 10/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nyilván ez valami jellembeli tulajdonság, az egyik típusú ember kimondja, hogy hülyék a szőke nők, vagy büdösek a négerek és akkor élete végéig keményen tartja is magát ehhez. Más meg nem törődik bele, hogy neki a 100%-ból mindig csak az a 30% jut, amire az oviban egyszer kimondta, hogy ehető. Addig küzd, amíg az asztal nagy része már neki is szól, nem csak másnak. Ok, és nyilván olyan is van, aki egyáltalán nem kíváncsi arra, amit nem ismer.
2012. aug. 25. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!