Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 6000 Ft-om ételre magamnak,...

6000 Ft-om ételre magamnak, október 10-ig. Mit főzzek/vegyek, hogy kijöjjek belőle?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok a Nyugat-magyarországi egyetemen. sajnos nincs lehetőségem semmelyik barátomtól, rokonomtól kérni pénzt, otthonról főleg nem, inkább ők kérnek tőlem. kegyetlen egy világ ez. Dolgozni fogok megpróbálni, ha kapok diákmunkát, de ebben a hónapban már nem tudok dolgozni menni, így szeptemberre nem kapnám meg a fizetésem.
2012. aug. 25. 10:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha errefelé vagy én is simán adnék neked ezt-azt.

(rengeteg konzervem van ami nem fogy...rengeteg tészta...sok-sok lekvár..stb)

2012. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
25%

A kérdést a kérdező feltette tegnapelőtt fél 11-kor, még azon a napon déli 12-kor válaszolgatott.

Amikor viszont jöttek a konkrét felajánlások, meg hogy írja már ki, melyik városban is van, és akkor majd onnét valós segítség, azóta a kérdező nem jelentkezik.

Tehát = a kérdés kamu, és nem valós probléma.

2012. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kamu. Nem jut mindig géphez az ember, ez teljesen reális. Az meg, hogy alamizsnát fogadjon el, elég sok embernek, talán neki sem megy.
2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
52%

Amikor a kérdést feltette, akkor is tudta, hogyan, mikor fog géphez jutni, nem igaz, hogy szombat dél óta nem jutott volna géphez, ha akar!

Másrészt akkor viszont hiába akarunk segíteni, nem fogja tudni olvasni.

2012. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak simán nem lépett be a nevével. Így is el tudja olvasni. Nem mellesleg maga a kérdés szerintem sokaknak reális, ezért hasznos. Akkor meg mindegy, hogy maga a kérdés indítója komolyan gondolta-e.
2012. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

dede, itt vagyok, de tényleg megijedtem, mert én nem szívességért jöttem ide fel, hanem tanácsokért...

az a baj, velem, hogy nem szeretem ha sajnálnak. Tudom, milyen rossz tőlem, hogy még a segítséget is visszautasítom. Higgyétek el, nyomós okom van így érezni. Nem vagyok egy elkényeztetett fiatal, aki visszautasítja a szívességet, csak ajj...

2012. aug. 27. 21:28
 27/34 anonim ***** válasza:
és ha valakinek visszaadnád utána, valami kedvességgel (nem pénzzel)? amúgy megértem, én se szeretem, ha sajnálnak, de ha adnak, akkor elfogadom, legközelebb én adok.
2012. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
ez igaz, így korrekt lenne. velem nagy baj van, én szívesen segítek, de ha nekem tesznek szívességet, picit rosszul érzem magam :)
2012. aug. 27. 21:49
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem baj, egy város nevét szeretnénk hallani, ahol tanulni fogsz:) Vagy ahol élsz.. Ki tudja, lehet pont odavalósiak vagyunk is. Aki ide írt, szerintem mindenki szívesen segítene, kérlek ne érezd magad rosszul emiatt.
2012. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
a város neve Pécs
2012. aug. 28. 01:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!