Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 6000 Ft-om ételre magamnak,...

6000 Ft-om ételre magamnak, október 10-ig. Mit főzzek/vegyek, hogy kijöjjek belőle?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok a Nyugat-magyarországi egyetemen. sajnos nincs lehetőségem semmelyik barátomtól, rokonomtól kérni pénzt, otthonról főleg nem, inkább ők kérnek tőlem. kegyetlen egy világ ez. Dolgozni fogok megpróbálni, ha kapok diákmunkát, de ebben a hónapban már nem tudok dolgozni menni, így szeptemberre nem kapnám meg a fizetésem.
2012. aug. 25. 10:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Azt valóban ide írhatnád, hogy melyik városban leszel. Talán van itt köztünk onnét valaki, és esetleg valami kis segítséget tud nyújtani. Talán éppen valami melót!!!
2012. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

alami segély? önkormányzat, családsegítő nem elképzelhető?


albérletben vagy? kolesz nem olcsóbb? nem kerültél be ?

2012. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
keress tényleg egy pékséget nálunk olyan van, hogy becsengetsz (zárás után pár órával, főleg éjszaka szoktak) adsz 400 ft-ot és egy nagy zacskó péksüteményt kapsz annyiért ami inkább 4000ft lenne, de sajnos ez Budapesthez közelebb van :// de biztos vannak ilyen pékségek még máshol is, de a főt krumpli a legolcsóbb szerintem, ahol csak víz kell meg kis só meg krumpli.
2012. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is van ilyen egyetem. Tényleg jó lenne ha leírnád hol fogsz tanulni, biztos lenne vki, aki tudna segíteni.
2012. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Legalább írd ki a város nevét.

Biztosan lesz olyan, aki max. átérzi, hogy milyen helyzetben vagy, és ami lehetősége van, segíteni fog.

Én az ország keleti részében élek, de mindig azt tanultam: ahol két ember eszik, jut a harmadiknak is, ahol 3 eszik .... és hidd el, ezt ismerik nyugaton is.

2012. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Ja és semmiképp se érezd megalázónak/cikinek! Egyáltalán nem az.
2012. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
2. vagyok! én is Soproni, és rengeteg pékség van, ahol adnak ilyeneket.. vagy menj ki a piacra (buszvégnél van.) és koldulj egy kis zöldséget. ha rám hallgatsz, nem mész a pennybe, mert kib*szottul messze van az egyetemtől, és több energiát vesz igénybe, míg oda elsétálsz, amit ott veszel. Egyébként a mamáméknál a cigányok úgy szokták hogy kiállnak egy forgalmasabb helyre recepptel a kezükben és úgy koldulnak , hogy a receptet a kezükben tartják, és azt mondják, hogy beteg kisgyereknek kell a gyógyszer, de nem tudják kiváltani.. általában így sikerül is nekik. De ha bemész a GYIK-ba ott vannak téli-őszi diákmunkák is. gyerekre is vigyázhatnál. a GYIK-nál annyi a rossz, hogy tüdőszűrést is kell csinálni, ami megint nem olcsó..
2012. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Ja, és ha jól tudom, a Baross-úton, a sörgyárnál( vagy valahol a környéken) van munkásszálló, ott napi 1500 az ottlakás. szerintem jóval olcsóbb mint a soproni albérletek. utolsó :)
2012. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező másfél napja nem jelentkezett, az utolsó jelentkezése szombat 12,01-kor. Vajon miért nem árulja el, melyik városról van szó??????
2012. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe, hogy a legtöbb nagyvárosban szokott lenni ételosztás, és oda is elmehetsz. Ne aggódj, nem csak a hajléktalanok, hanem nyugdíjasok, és a tényleg szegény emberek is szoktak oda járni.
2012. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!