Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha ezentúl napi 6db...

Mi lenne, ha ezentúl napi 6db zsemlét ennék, és semmi mást soha többet?

Figyelt kérdés
Na jó még egy kis margarinnal megkenném. Számolgattam és így kb 3500 forintból (margarint beleszámolva) meg lehetne élni havonta.
2012. aug. 23. 23:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát.
2012. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Feltételes módba van az egész kérdés. :) Még nem dolgozok, meg nem is szenvedek hiányt semmiben itthon lakva. De gondolkoztam ha csak minimálbért fogok kapni, és úgy szeretnék elköltözni majd itthonról albérletbe. Akkor tényleg nem marad sokkal több kajára.
2012. aug. 23. 23:34
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Akkor egyél olcsó kajákat, de mindig mást, hogy változatosabb legyen. Pl tejbergíz, tejfölös tészta, zöldségleves (én főzős porlevesből szoktam, csak rakok bele plusszba zöldésget), palacsinta, stb...
2012. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem akkor is több marad.

Bár nem tudom, hogy most mennyi a minimálbér, de mondjuk 100 ezer nettó.

Abból ha rezsivel együtt elvisz 70ezret az albérlet, marad 30 ezer.

2012. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
100 nettó? :O Hát jó lenne, akkor nem gondolkoznék ezen a kérdésen. Te nem Magyarországon laksz ugye?
2012. aug. 23. 23:43
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
De. Csak gőzöm sincs, hogy mennyi most pontosan a minimálbér.
2012. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
64%
ráunsz,hányinger ://///
2012. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
vitaminhiányod alakulna ki elég hamar. Epediétáztam mütét miatt és mivel elég egyoldalúan étkeztem hát vitaminhiányom lett, a körmöm kezdett törni....
2012. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

akárhogy nézzük egy zsemle a legolcsóbb helyeken is 10-12ft ha veszek 6-ot min 60-70ft ebből már veszel egy kilo krumplit és abból már tudsz csinálni krumplipürét kis margarinnal és még marad is másnapra szóval akkor másnap spórolsz 60ft-ot amiből veszel 2db tojást és megfözöd a krumplihoz

4000ft egy hóra baromi kevés folyamatosan figyelni kell az akciókat ha van erkély lehet nevelgetni paprikát, paradicsomot, fűszernövényeket sokkal gazdaságosabb

pár cs száraztészta 2kilo rizs és liszt hozzá egy élesztő így tudsz sütni kenyeret

rizs tápláló 2kilo nagyon sokáig elég a legolcsóbbat kell megvenni

vannak ilyen tömlős sajtok 100ft-ért és finomak azt lehet kenyérre kenni uborkával ami 80ft és egész hétre eláll

szilva 120ft egy kilo és sok db megvan belőle ez lehet rost forrás zabpehellye ami 200ft kásának reggelivel megvan egész hétre csarnokba háztáji tej 150ft és finom ezzel fel lehet főzni

nyáron amikor olcsók a gyümölcsök el kell menni szedd magad akcióra és elrakni befőttnek, kompótnak, lekvárnak, a paradicsomlevet, lecsót és savanyúságot is ez télre jó lesz

csirkecomb, máj 500ft ezt lehet variálni és okosan felhasznélni megvan a fehérjeforrás

csirke, kacsafarhát, aprólékból leves, a húokat leszedegeted és levesbetétnek egy kis tésztával finom, laktató

paprikáskrumplinál lehet csalni, tarhonyával keverni így 1-2db legolcsóbb virsli jó bele, laktatóbb, tartalmasabb étel

a sárgaborsó, lencse nagyon olcsó hüvelyes és ráadásul olcsó is, ebből tarhonyás lencse, rizseslencse 1-2db párizsit beleszeletelsz és meg is van agy egy bagy adag lencseleves 1szelet enyérrel szintén laktató étel

káposzta is olcsó, ebből káposztaleves, paradicsomos káposzta, káposztástészta, krumplis káposztás egytálétel

nyáron a cukkini-tök olcsó ebből a levestől kezdve a rakott ételekig mindent el lehet készíteni

főzelékek olcsók és tartalmasak főtt krumplival pl a spenót, sóska, kelkáposzta, paradicsom, gyümölcsszósz, vagy egy egy zsemlével és 1db főtt tojással

tésztás ételek is olcsók 1-2db virslit rákarikázol és meg is van vagy lekváros tészta

ha szárad a kenyér bundáskenyér, piritós, melegszendvics, fasírozottnak, zsemlegombóchoz, zsemlemorzsához, de akár cukros tejben átsütve kalácspótlónak is kitünő

ha egyszer tényleg rákányszerülsz akkor észre fogod venni hogy az egyszerú legolcsóbb kajákból is miket kilehet hozni, ráadásul a mindent bele dolog be is jön és finom laktató is lesz, de KÍVÁNOM HOGY NEM TUD MEG!

2 gyermeket egyedül nevelő minimálbéres anyuka, albérletben havi 60000ft, alig marad valalmi, 5 és 7 éves kisgyerekek

becsüld meg a szüleidet mert nem tudod még most hogy mit nem tesznek meg érted és amiben csak tudsz segíts nekik!!

2012. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg az utolsó válaszolónak!
2012. aug. 24. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!