Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti felétek is ilyen pofátlanok...

Ti felétek is ilyen pofátlanok a bolti eladók?

Figyelt kérdés
én már annyira unom, hogyha kérek 20 dkg szalámit, akkor jajj ez 25 deka elviszed? mondom hogy nem, de vidd már el, és ezzel nógatnak 10 percig. ha kérek egy kiló hús, akkor levág két darabot, mennyit kérek 1 kiló 30 dekát, vagy 80 dekát? nem értem, hogy lehetnek ilyen pontatlanok. nekem nem ez a szakmám, mégis szemre le tudok vágni 1 kiló húst, néhány dekányi eltéréssel, de nem 20-30 deka különbséggel könyörgöm. mindig kiszámolom a pénzt, hogy kb mennyit fogok fizetni, de ezek miatt elég nagy az eltérés.
2012. aug. 23. 13:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem túloztam a húsnál sem, a szaláminál sem, a szaláminál ugy értésétek, hogyha például 20 dekát kérek, és már az a vége, ami 25 deka, akkor vigyem el. ja meg a trappista, azt is szeretem 30 deka helyet 40-45
2012. aug. 23. 13:50
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már rögtön raknak vissza valamennyit ha egy kicsivel több, a múltkor is 20 dkg sonkát kértünk de 23 lett és már vissza is rakott volna 2 szeletet ha anyám nem mondja hogy maradhat
2012. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen velem is megtörténik, de a húsoknál már óvatosabb vagyok.Ha fél kilóra van szükségem akkor szólöok,hogy lehet kevesebb is. Töltelék árunál szólok,ha 5 dekánál többet mér. ERladó válogatja. Akadt már olyan is aki szívózik, de annál ott hagyom. Igy járt.
2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam mindkét oldalán ennek a problémának.Én kimértem egy-két deka különbséggela vevőnek midnig. De doglozott mellettem egy csaj aki évek óta ott volt már(coop) és majdnem leorditotta a vevő fejét,hogy hát nekii itt sietni kell,hogy gondolja,hogy halál pontosan ő ezt majd kiméri. és szinte visszadobta a pultba felvágottat amivel több lettUtána meg jött a harmadik kollega és együtt beszélték ki ketten hogy némelyik vásárló, hogy játsza már az úrit,hogy neki pont 20 dekagramm kell, vagy pont 15 dekagramm. Na nem birtam őket egyáltalán, de ők sem engem.Nem tudtam velük együtt szidni az emebereket, meg nem is akartam.
2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
na és ez szerintetek milyen:coopos boltban állok sorban ahol a fornettis pogácsákat árulják,nekem igazából sajt kellett.előttem egy csaj kért x dekagramm sajtos pogácsát. az eladó kimérte, majd ahogy csomagolni akarta be a zacskó száját, elejtette az egészet és a földön landolt.egy-két darab ki is esett. hát a vevő el volt hülve, meg sem tudott szólalni.az eladó meg felvette, égett egyet mert látszott a fején. aztán odaadta a vevőnek. nohát én úgy hagytam volna ott mint a franc!!!!!!!!!!!!Szerintetek?
2012. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkértem volna, hogy azt ami leesett, egye meg ő, nekem adjon abból, ami "elvileg" tiszta. Mert ugye ezek után az ember csak reménykedni tud, hogy a többi korábban nem landolt a kövezeten.
2012. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!