Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti felétek is ilyen pofátlanok...

Ti felétek is ilyen pofátlanok a bolti eladók?

Figyelt kérdés
én már annyira unom, hogyha kérek 20 dkg szalámit, akkor jajj ez 25 deka elviszed? mondom hogy nem, de vidd már el, és ezzel nógatnak 10 percig. ha kérek egy kiló hús, akkor levág két darabot, mennyit kérek 1 kiló 30 dekát, vagy 80 dekát? nem értem, hogy lehetnek ilyen pontatlanok. nekem nem ez a szakmám, mégis szemre le tudok vágni 1 kiló húst, néhány dekányi eltéréssel, de nem 20-30 deka különbséggel könyörgöm. mindig kiszámolom a pénzt, hogy kb mennyit fogok fizetni, de ezek miatt elég nagy az eltérés.
2012. aug. 23. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem,vagy csak velem.Igazából mindenkivel más hangot ütnek meg..
2012. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viszem el. 10 perc után sem. Max. ha nem akarja eladni a 20 dekát, csak a 25-öt, akkor otthagyom az egészet. 1-2 deka eltérés rendben van, több nem. A húst viszont darabra veszem, nem súlyra.
2012. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felénk rendesek. De ez egy kisváros, mindenki ismer mindenkit, ez a rábeszélés nem fordul elő. Meg eléggé ügyelnek is arra, hogy mennyit adnak.
2012. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tom Benko ***** válasza:
100%
Írjál nyugodtan a panaszkönyvbe, ha nem tetszik. Egyébként nem hinném, hogy 5dag eltérés lenne 20-nál, kissé túlzónak érzem. Ugyanez a kiló húsnál is.
2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
sajna felénk is pedig anyósom is a helyi coopba melozik...volt hogy 20 deka helyett kaptam 35 dkg és a pénztárnál vetem észre
2012. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha-néha velem is eljátszák ezt, ha nem akarok többet, mint amennyit eredetileg kértem, olyankor a válaszom:

"Ne legyen több (kevesebb), mert nem nekem kell, a kis nyugdíjas szomszédasszony kért meg, vigyek neki ennyit".

És akkor bizony az legyen annyi, amennyit kértem!!!

2012. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nálunk is ez a kisvárosban történik, mégis, itt is ismer mindenki mindenkit. plusz ezek tetejében nm viszel ezt, nem viszel azt? nézd csak vigyél ebből....blablabla...engem már nagyon idegesít, de minden boltban ez megy itt.
2012. aug. 23. 13:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem félnek, hogy a nyakukon marad az áru. Botrányos, hogy én is látom, a laikus, hogy mennyi a 20 dkg, de ő, aki naponta 100* szel le ennyit, nem????

Mondd, hogy sajnos nem viheted el a többet, szeljen amennyit kérsz, nem magadnak vásárolsz. Amikor idős néninek vásároltam, tudtam, hogy neki számít, hogy 20 vagy 30 dkg-ot kel kifizetnie, úgyhogy kértem az eladót, hogy adjon pontosan.

2012. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Boltfüggő.

Sparban felvágottnál 5-10dekával több,husnál 20-30-al,pedig felvágottból 15,húsból 40 deka amit kérek (kettőnkre ennyi kell).

Ott tudom hogy 10 deka felvágottat kérek,megkapom a 15-öt,kérem 30 deka hust,megkapom a 40-50-et.

Tescoban 1-2 ill max 10 a husnál az eltérés,és mióta tesco extra,szeretek is ott vásárolni.

Coop van még,de ott annyira silány a hentesáru,hogy kb félévente ha veszek azt.

2012. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Dettó ugyanez van BP-en is,a Nagy Vásárcsarnokban!A tököm tele van velük már!!!Ennyi erővel én is oda állhatnék méricskélni mint eladó..,aztán vagy eltalálom vagy nem!És még Ő van felháborodva ha nem kell az amennyivel többet mért!Mintha mi lennénk Ő értük,néha az az érzésem...
2012. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!