Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 14 éves fiú létemre szeretek, tudok főzni, sütni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csavargós ezért folyamatosan itthon vagyok. Ahogy anyám meg hoz valamilyen húst vagy valamit egyből megyek és csinálom. :D Anyám szerintem már vagy 2-3 éve nem is vágott fel nyers húst , meg nem is főzött egyedül, igazából ő annyit szokott csinálni, hogy ha valami ízesítésben nem vagyok biztos akkor megkérdezem, de amúgy nem szokott segíteni.

Ez nem gáz kicsit?



2012. aug. 15. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó!!!!!!!!!!! Lehet, hogy megvan a jövőbeni hivatásod?
2012. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem király, később legalább nem lesz gondod, ha magad kell majd ellátni, vagy, ha elég jól csinálod, akár komolyabban is foglalkozhatsz vele :)
2012. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha megnézed akkor a legjobb szakácsok mind férfiak szóval elmész egy szakács suliba tanulni és legalább annak tanulsz amit szeretsz is .
2012. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háááátt azt nem tudom... :D anya valamiért nem szeretné hogy szakács legyek , mert hogy a lábaim tönkre mennek és sokat kell dolgozni ( egyébként apa pincér)
2012. aug. 15. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne hegyd h eltérítsenek ha szakács akarsz lenni akk menj annak. Párom is az akart lenni, de lebeszélték és bánja is mert imád főzni :D Az meg h tönkreteszi a lábad..... csak az ücsörgős irodai munka nem uh ne hallgass anyudra hacsak nem aktakukac akarsz lenni.

22/N

2012. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Örülj neki hogy jól megy és tanácsolom a vendéglátós sulit mert szakácsokra van is kereslet munkanélküliség ellenére jól el lehet helyezkedni szakács szakmával vagy vendéglős végzettséggel nyelvtudás melett külföldön pár év alatt összejön egy ház és egy kocsi (tapasztalat)
2012. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajoknál is tuti nyerő leszel,ügyi vagy:)
2012. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:

Dícséretes dolog!

Csak egyet ne felejts: lélekkel, és kellő alázattal!!

2012. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!