Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Imado a tojast mindig reggelin...

Imado a tojast mindig reggelinek azt eszek rengeteg zoldsegel szerintrletek egezseges? Omletnek szoktam semmi sajtot bele alt.3 tojasbol

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 04:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs bajod tőle, egyed nyugodtan. A koleszterint elvileg megdobja, de 3 tojás szerintem nem sok. Régebben én 7-8 tojást ettem egyszerre, plusz még valami szalonna, felvágott, vagy zöldség is mindig került a rántottába, most már redukáltam ötre. :D
2012. aug. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már rájöttek,hogy a tojás NEM dobja meg a koleszterin szintet,és egészséges. Sajttal is eheted,vagy akár szalonnával is.
2012. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így igaz, ma már bizonyított, hogy nem a tojás felelős a magas koleszterinszintért.

a napi 3 tojás, főleg reggelire gazdagon nagyon egészséges,nyugodtan fogyaszthatod, akár még sajttal is.

2012. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod, főleg az epéd, akkor eheted. Nem egészségtelen, sőt! Én egy héten egyszer eszek, mert érzem, hogy az olajos elkészítési módja nem tesz jót nekem. Leginkább a lágytojás/5 perces főzéssel/ vált be. Variálhatod te is az elkészítési módokat. Én is úgy hallottam, hogy nem állítják már, hogy annyira felelős lenne a koleszterinért. A tojás maga az élet, egészséges, tiszta - és finom:))
2012. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a tojás, bár én nem bírnék minden reggel azt enni. Szerintem egészséges, főleg, ha zöldséggel - paprikával, paradicsommal - eszed. Meg lehet variálni, hogy most szójaszószt öntesz rá egy picit, most csak sót és borsot szórsz rá, legközelebb Vegetát.


off: Ez nem chat, nem kell sietni, nyugodtan és lassan is megírhatod a kérdéseidet, és akkor nem írsz olyanokat, mint "imádo", "szerintrletek" meg "egzseges".

A kérdés jó, de nem szeretem, ha dekódolni kell, mert elsőre nem lehet megérteni.

2012. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, csak vacsorára:D Nincs semmi bajom, sőt. Amúgy is... a tojás és a zöldségek egészségesek.
2012. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!