Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Túróból milyen szénhidrátszegé...

Túróból milyen szénhidrátszegény édességet készítsek?

Figyelt kérdés
Tudnátok valami tippet? Gondoltam, összekeverem valami gyümölccsel, cukrot nem nagyon akarok tenni bele... de csak szilva, barack meg alma van itthon, egyik se túl ideális... sütemény is lehet.. sőt utóvégre nem csak édesség lehet, hanem sós is, van itthon sok hagyma...

2012. júl. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

barackos túrókrém, reszelt almás túrókrém

almába töltött túró sütőben megsütve

körözött, paprikába töltött körözött

rakottgyümölcsös túrókrém sütőben megsötve

alma, stilva és barackkal összegyúrni kis gombócokká, majd sütőben kisütni és fahéjas joghurttal tálalni

2012. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én olyat szoktam csinálni, hogy fél kiló túróba 1 nagy pohár barackos joghurtot keverek, ha van itthon akkor gyümit vágok bele. én itt megeszem. Párom háztartási kekszet is tördel bele, az jól megázik, de szerintem így már gusztustalan, szerinte finom. az alapváltozata NAGYON finom és egyszerű. kb fél perc :)
2012. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keverj a túróhoz 1 marék sót, parit, kovi ubit, paprikát... valamit amit szeretsz és van otthon
2012. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pici tejföllel, sóval, borssal, törtpaprikával, apróra vágott zöldhagymával, bele a zöldpaprikába, összeérik, jó lesz uzsira!


Pici tejföllel, cukorral, vaníliás-cukorral, vagy fahéjjal, esetleg kakakóval habosra kavarni és a kiterített tejbegríz tetejére. Annak a tetejére mehet egy kis tejszín.

2012. júl. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy a cukros változat nem jó, töményen ch-s.

Bocsi!

2012. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp szénhidrátszegény ételre lenne szükségem! De köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!
2012. júl. 18. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!