Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet abbahagyni a...

Miért nem lehet abbahagyni a napraforgómagozást, ha egyszer elkezdjük?

Figyelt kérdés
Mifelénk makokázásnak mondják, de maradjunk a nemzetközi szotyizásnál :) Szóval leülök, és minimum fél zacskó előtt felállni se lehet. Miért? :)
2012. jún. 27. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hamarabb is abba tudom hagyni. Csak akarni kell. :)
2012. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gyenge vagyok, nem tudok leállni. Meccset, filmeket már szinte csak szotyival tudok nézni, vizsgaidőszakban szoktam rá, kikapcsolt. Illetve, most megerőszakoltam a lelkem, és leszoktattam magam, mert 23 éves létemre olyan lett tőle a fejem, mint 13 évesen a ragyabummkor.
2012. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na oké, megerőszakoltam magam én is, és örömmel jelentem, hogy a megkezdett kis zacskó befejezése, és egy újabb nagy zacskó megkezdése, majd -csak ezeket a nagy szemeket, amik már úgyis kiestek a zacskóból- befejezése után sikeresen leálltam. Mára :)
2012. jún. 28. 00:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen én sem tudtam megállni.

Ma már el se kezdem. Már valahogy nincs igényem rá, úgy értem erre a fajta nasira.

Helyesen makuka.

2012. jún. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:D Átérzem! Olyan, mint a drog vagy az alkohol... Két hete már úgy voltam vele, hogy elvonóra velem, és tiltsák be, pláne a Tesco a 2-t fizet 3-at kap szotyiakcióját.
2012. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek az a helyes,ahogyan az adott vidék mondja. Minálunk o-val mondják: makoka
2012. jún. 28. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hálistennek Én abba tudom hagyni kb. 20 szem után. De barátom kivégzi Őket. Nálunk az a megoldás, hogy egy kis tálkába öntünk kb. 1/3 zacskót és az az adag.
2012. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!