Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Mekiben mióta adják a...

A Mekiben mióta adják a sajtburgert majonézzel és salátával?

Figyelt kérdés
Most vettünk sajtburgert, mert hetek óra erre vágytunk. Jó sokat is vettünk. Amikor elkezdtük enni, tapasztaltuk, hogy az uborka és a ketchupos szósz helyett majonézt és salátát tettek bele. Nekünk nem ízlik, mert ugyaolyan semmitmondó az íze, mint a többi szenyának. Ez valami szezonális dolog? Meddig tart? Úgy ennék egy jó sajtbucit!

2012. jún. 27. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
nem lehet hogy valamit félre hallott az eladó és sajtburger fresht adott?
2012. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Valami nem jó,mert mi is épp ma vettünk 4db-ot,és mindegyik a ketchupos volt. Ha megvan nézzétek meg a blokkon,hogy mit ütöttek,meg a hambi csomagolásán is rajta van a neve,.
2012. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

első vagyok: bocs az nem lehet mert akkor lett volna benne pari is :S


hát nem tudom lehet valami kezdő csinálta és félre nyomta, bár a majonéz és a ketchup nem is ugyan olyan színű szóval szín vak is xD

2012. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
SB Frexh van beütve (végül is édesanyám vette, ezért nem láttam a blokkot). Szóval köszönöm a segítséget! Szépen át lettünk verve, hiszen ez drágább is.
2012. jún. 27. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:

majonéz és saláta a csibeburgerbe van,szerintem keveredésbe összekeverték a hozzávalókat.

Te még jobban jártál nekem kis krumplit adtak egy nagy krumpli áráért,és hát persze hogy házhozhoztam és itthon vettem észre.

Jó hogy 1 évbe 1x 2x eszek csak onnét,ha néha megkívánom a sajtburger ízét:)

2012. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajtburger Fresht adtak nektek.
2012. jún. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mekiben dolgozom, és azt hiszem, sejtem a megoldást... :)

Megvannak a szabályok arra, hogy hogyan és mit kell ajánlaniuk a kasszásoknak. (Nem jószántukból kérdeznek rá 55 dologra, "felülről" érkeznek az utasítások...) Mostanában az az egyik ilyen szabály, hogy ha a vendég sajtburgert kér, sajtburger fresht kell ajánlani, méghozzá általában úgy, hogy "salátával, paradicsommal?" vagy "salátával, majonézzel?". Igen, nyilván a magasabb bevétel a cél, mivel ez 100Ft-tal drágább a sima sajtburgernél. Viszont a vendégek nagy része ezt azonnal észreveszi, és ha először igent is mond, utána szokott szólni, hogy "ja, hát ha drágább, akkor a hagyományos sajtburgert kérem inkább", és ez rendben is van.

Nem a kasszás akart átverni titeket, neki az a dolga, hogy ezt ajánlja, különben "bünti lesz"... Nem tudom, anyukád milyen gyakran jár mekibe, lehet, hogy egyszerűen rábólintott a kérdésre, akár zavarában, akár mert nem ismeri annyira a termékeket és az árakat. Ez sajnos egy ilyen mocsok dolog, csak azért írtam le ilyen részletesen, hogy lássátok, nem a dolgozó akart mindenképp átverni a palánkon. Neki az a dolga, hogy ezt ajánlja, és ha a vendég rábólint, akkor beüsse, kifizettesse és kiadja. Ha nem így csinálja, annak sajnos következményei vannak.

2012. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én anyukám meg arra szokott bólintani amikor megkérdezik, hogy bacon mehet bele?! Mert általában nem is hallja jól a kérdést és csak bólogat, hogy igen, igen.

Voltam már én is úgy, hogy a pénztáros vagy érthetetlenül vagy halkan vagy hadarva mondta és nem hallottam jól, hogy mit is mond, kérdez.

2012. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm. Tudom én, hogy a magasabb bevétel az oka, de tényleg teljesen más a Fresh, és ezért nem fair, hogy azt adtak.

8-as: nálunk a mamám hall nagyot. Ő is bólogat sokszor. :)

2012. jún. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!