Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a Chio ellen,...

Mit lehet tenni a Chio ellen, milyen szervhez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

van ez az akciós csíkkal ellátott termékük, konkrétan a hagymás tejfölös chio chips...ez már a sokadik hibás darab...egy csomó zacskóból kihagyják a kódokat, de ebbe most valami nagy, gusztustalan dolog került, gondolom az ízesítők valamivel összegyúrva, talán olajpogácsával? nem tudom, de undorító, én nem ezért/ezekrért fizettem!!...képek:

[link]

[link]

[link]

kihez fordulhatok?


2012. jún. 23. 15:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Melyik részét nem értetted annak, hogy nem az ántsz hatásköre?!

Ez olyan, mint ha egy étteremben a szakács elsózná a kaját, és az ántsz-hez mennél panaszkodni.

Attól, hogy szar, nem csinál ételmérgezést, meg fertőzést, meg semmilyen egészségügyi problémát, csak egy gusztustalan szar. De hát felőlem ott röhögteted ki magad, ahol akarod.

2012. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

"ez a mennyiségű ízesítő anyag már szabályellenes."


Persze, a Chio szabályzata szerint. Ezért az egyetlen dolog, amit nagy szerencsével elérhetsz, hogy egy betanított sormunkás kap egy fegyelmit, vagy állítanak valamit a gyártósoron.

2012. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó: #6-ra reagáltam, köszi a válaszod!
2012. jún. 23. 16:26
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem amíg ilyen egészségtelen dolgokat eszel ilyen "guszta" tányérból, addig tök mindegy, hogy mi ez a cucc a zacsiban.
2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha írsz a Chionak, biztosan kompenzálják valamivel, vásárlási utalvánnyal, még több chipssel, stb. Nem éri meg egy ilyen kis hülyeség miatt utánajárkálni, néha előfordul az ilyesmi.
2012. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!