Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ebben az új chio gyüjtögetek...

Ebben az új chio gyüjtögetek játékban miért kell megőrizni a zacskókat?

Figyelt kérdés

beváltottam a kódjaim, erre kapok egy visszaigazoló üzit, amiben azt írják, hogy "Fontos, hogy a kódokat tartalmazó zacskókat a kampány végéig megőrizd!"

merthogy...?


2012. jún. 9. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Megkaptad mát az ajándékot? Én is ma váltottam be a kódokat, és nekem is azt küldték e-mailben, hogy őrízzem meg a zacskókat. De nekem már egy sincs meg. :D Vagyis csak a mai... :D
2012. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nektek bejön ma a chios oldal? Reggel óta próbálkozom de semmi!
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én megkaptam, jó sz@r az a vuvuzela...szerintem a kódokat elég megtartani, mert ha pl. licitáltál és nyertél, akkor bizonyítanod kell, hogy nem kamu kódokat írtál be (ami mondjuk lehetetlen kb :D )

amúgy szerintem ez az egész egy nagy átverés szokás szerint, a liciteknél is sok szegény hülye 30 ezer és mittomén mennyi Ft-ot rákölt, hogy licitálhasson mondjuk egy iPhone-ra ... de most komolyan, ki ellenőrzi le, hogy valós személy "nyerte meg" a licit végét? meg ez a szokásos szar szöveg, hogy pl. nekem sose tud belépni elsőre, mindig azt írja ki, hogy a jelszó hibás, de százhuszonharmadszorra mégis belép ugyanazzal a jelszóval...meg ez, hogy nem működik az oldal...aztán mondjuk ha írsz nekik, hogy mi van, akkor közlik, hogy saaaaaaajnáljuk így meg úgy, de ők felelősséget nem vállalnak a technikai problémákra...meg úgy amúgy a nagy qrva semmire sem...

mindegyik retkes kocs0g nagy cég ezt csinálja ezekkel a nyeremény játékokkal

2012. aug. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!