Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a Chio ellen,...

Mit lehet tenni a Chio ellen, milyen szervhez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

van ez az akciós csíkkal ellátott termékük, konkrétan a hagymás tejfölös chio chips...ez már a sokadik hibás darab...egy csomó zacskóból kihagyják a kódokat, de ebbe most valami nagy, gusztustalan dolog került, gondolom az ízesítők valamivel összegyúrva, talán olajpogácsával? nem tudom, de undorító, én nem ezért/ezekrért fizettem!!...képek:

[link]

[link]

[link]

kihez fordulhatok?


2012. jún. 23. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
a chio-hoz, ha nem válik be, akkor ántsz
2012. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztóvédelem.
2012. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

ántsz nem hiszem, hogy érdekelt lehet vagy igen?

hogy lehet előállni ezzel a fogyasztóvédelemnél vagy az ántsz-nél? a chio tuti csak kiröhögne...

2012. jún. 23. 15:29
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
úristen, miez? :O
2012. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

azt én is szeretném tudni...

meg hogy ezt tényleg fogyasztásra alkalmasnak tartják?

jól jönnének a segítő tanácsok!

2012. jún. 23. 15:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem az "izesitöanyag" csak egy nagyobb kupac egyben, a legtöbb esetben meg szét van "kenödve" a csipszen. MINDEN esetben ezt eszed, csak legtöbbször nem veszed észre.
2012. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy ilyen fűszer sűrítmény amit az előttem szóló is írt. Valószínűleg véletlenül került bele a csomagolásba mert a gyári munkásoknak az a dolguk hogy ezek ne így kerüljenek bele a zacskóba hanem úgy hogy a chipsen van rajta. Szerintem vedd fel a chioval a kapcsolatot mutasd meg nekik a képeket azt amit meg találtál benne ne dobd ki hanem zacskózd be és szükség esetén mutasd be nekik, ha kérik. Szerintem ezzel ők kártérítésnek küldenek neked másik chipset vagy kifizetik az árát ha nem akarnak balhét, de én erre 2% esélyt adok. Ha ők nem tesznek ezért semmit akkor az ANTSZ de legyen meg a zacskója meg valahogy halászd elő a számlát is róla. Mert elég esélyes hogy kérni fogják.

A másik az hogy ha nincs benne kód azért nem rinyálhatsz mert ha nem írták le konkrétan hogy mindegyik zacskóban van kód akkor nincs is baj. Meg ezekkel úgysem lehet nyerni csak reklám hogy vegyed meg.

2012. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fogyasztóvédelemhez lenne értelme menni, hozzájuk se sok.

Az ántsz nem foglalkozik ilyennel, nincs megromolva, nem mérgező, csak rossz a gyártási technika. Nem az ő hatásköre.

Az ántsz csak arra jó, hogy 37 db hűtőt, meg adminisztrációt követeljen egy csoffadt büfétől is, ennyit tudnak.

Ha tényleg probléma van valamivel, elhajtanak, mint a legyet.

Sajnos ebben az esetben a fogyasztóvédelem se tud sokmindent csinálni. A benne található összetevők engedélyezettek, emberi fogyasztásra elvileg alkalmas, mert van róla papír.

De nincs más hatóság, ami foglalkozna ezzel, csak a fogyasztóvédelem., a mi nem kevésbé korrupt, és fafejű, mint az ántsz.


Esetleg az állategészségügynél lehetne még próbálkozni (annak ellenére, hogy növényi eredetű kaja) sok hatáskort átvett az ántsz-től, és elég rosszindulatúak, és pénzéhesek (önmagukat finanszírozzák) ahhoz, hogy talán lépjenek az ügyben.

De őszintén szólva szerintem semmit nem fogsz tudni elérni, elég jól ismerem ezeket a hatóságokat. Ezeknek a nagy cégeknek fényesre nyalják a seggüket, ebből élnek.

2012. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ez h.lyeség, mert a chips, amennyit megettem belőle már ízesített volt, szóval meggyőződésem, hogy ez a mennyiségű ízesítő anyag már szabályellenes...ebből a szempontból már tényleg ántsz...
2012. jún. 23. 16:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni az ügyfélszolgálatot, a zacskón kell lennie telefonszámnak. Amennyiben nem működik, akkor fogyasztóvédelem, vagy a körzeti ÁNTSZ-hez beviszed, majd ők megvizsgálják, hogy mi az és intézkednek, ha kell.
2012. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!